\

ÚvodO INSIAAktualityMarketing maklérskej spoločnosti INSIA riadi Ludmila Worbisová

Marketing maklérskej spoločnosti INSIA riadi Ludmila Worbisová

13. Júna 2016 | Rubriky: Aktuality

Poisťovníctvo prilákalo Ľudmilu Worbisovou, ktorá sa stala marketingovou riaditeľkou spoločnosti INSIA a.s.

Vedenie marketingu a komunikácie v INSIA, najväčšej českej a slovenský siete poisťovacích maklérov, v júni prevzala Ludmila Worbisová.

Jej hlavným cieľom bude vedenie marketingovej stratégie spoločnosti, mediálnej komunikácie a podpora siete partnerov v Českej republike a na Slovensku.

Nadväzuje tak na dlhoročnú prácu marketingovej riaditeľky Jitky Ferešovej, ktorá sa zásadne podieľala na dôležitej etape rozvoja spoločnosti a po 9 rokoch pôsobenia v spoločnosti sa rozhodla prejsť do iného oboru.

V rámci svojej predchádzajúcej pracovnej kariéry pôsobila Worbisová vo vydavateľstve Mladá fronta a neskôr viedla marketing a komunikáciu Agentúry pre podporu podnikania a investícií CzechInvest.

Marketingové oddelenie spoločnosti INSIA a.s. posilnil tiež Hubert Suško. Vo funkcii špecialista marketingu sa bude venovať online propagácií a starať o potreby siete partnerov na Slovensku.

O INSIA

INSIA je spoločnosť poskytujúca servis a zázemie poisťovacím a hypotekárnym maklérom. 1700 odborníkov pôsobí v sieti INSIA ako nezávislí podnikatelia. Na českom trhu pôsobí INSIA od roku 1992. Klientom zabezpečuje širokú ponuku poistenia a hypoték. Aktívne spolupracuje s Asociáciou českých poisťovacích maklérov, ktorej je členom. Strategické partnerstvo s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je pre INSIA potvrdením stability.

Kontaktná osoba:

Ludmila Worbisová
riaditeľka marketingu
INSIA a.s.
telefón: +420 775 857 571
pošta: Vinohradská 151, 130 00 Praha 3, Česká republika
e-mail: lidka.worbisova@insia.com
www.insia.sk

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Spolupráca

Ak máte záujem o spoluprácu, dajte nám o sebe vedieť.

Viac