ÚvodO INSIAAktualityMarketing maklérskej spoločnosti INSIA riadi Ludmila Worbisová

Marketing maklérskej spoločnosti INSIA riadi Ludmila Worbisová

13. Júna 2016 | Rubriky: Aktuality

Poisťovníctvo prilákalo Ľudmilu Worbisovou, ktorá sa stala marketingovou riaditeľkou spoločnosti INSIA a.s.

Vedenie marketingu a komunikácie v INSIA, najväčšej českej a slovenský siete poisťovacích maklérov, v júni prevzala Ludmila Worbisová.

Jej hlavným cieľom bude vedenie marketingovej stratégie spoločnosti, mediálnej komunikácie a podpora siete partnerov v Českej republike a na Slovensku.

Nadväzuje tak na dlhoročnú prácu marketingovej riaditeľky Jitky Ferešovej, ktorá sa zásadne podieľala na dôležitej etape rozvoja spoločnosti a po 9 rokoch pôsobenia v spoločnosti sa rozhodla prejsť do iného oboru.

V rámci svojej predchádzajúcej pracovnej kariéry pôsobila Worbisová vo vydavateľstve Mladá fronta a neskôr viedla marketing a komunikáciu Agentúry pre podporu podnikania a investícií CzechInvest.

Marketingové oddelenie spoločnosti INSIA a.s. posilnil tiež Hubert Suško. Vo funkcii špecialista marketingu sa bude venovať online propagácií a starať o potreby siete partnerov na Slovensku.

O INSIA

INSIA je spoločnosť poskytujúca servis a zázemie poisťovacím a hypotekárnym maklérom. 1700 odborníkov pôsobí v sieti INSIA ako nezávislí podnikatelia. Na českom trhu pôsobí INSIA od roku 1992. Klientom zabezpečuje širokú ponuku poistenia a hypoték. Aktívne spolupracuje s Asociáciou českých poisťovacích maklérov, ktorej je členom. Strategické partnerstvo s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je pre INSIA potvrdením stability.

Kontaktná osoba:

Ludmila Worbisová
riaditeľka marketingu
INSIA a.s.
telefón: +420 775 857 571
pošta: Vinohradská 151, 130 00 Praha 3, Česká republika
e-mail: lidka.worbisova@insia.com
www.insia.sk

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web