ÚvodO INSIAAktualityMesiac september bol v INSIA a MARSH mesiacom dobrovoľníctva

Mesiac september bol v INSIA a MARSH mesiacom dobrovoľníctva

30. September 2015 | Rubriky: Aktuality | INSIA & MARSH

Investovanie do projektov prospešných verejnosti je pre spoločnosti pôsobiace pod jednotnou značkou MMC, Marsh McLeenan Companies, veľmi dôležité. INSIA aj Marsh sa aktívne zapájajú do spoločensky zodpovedných projektov.

INSIA podporuje dlhodobo projekt Adopcia na diaľku. V minulom roku sa jej zamestnanci aktívne zúčastnili ekologickej akcie, v rámci ktorej pomohli kultivovať časť Dalejského údolia.
 
               
Marsh okrem iného podporuje dobrovoľnícke aktivity v Nemocnici Pod Petřínom, kde niekoľkokrát do roka jej zamestnanci pomáhajú s upratovaním záhrad.
Vo štvrtok 17. septembra 2015 sme usporiadali prvú spoločnú akciu spoločností INSIA a Marsh. Centrály oboch spoločností obmedzili v ten deň svoju prevádzku a ich zamestnanci sa vydali smer Dolní Počernice do miestneho detského domova.
 

 
Pre tunajšie deti sme usporiadali športové popoludnie so zábavnými súťažami, ktorých sa s radosťou a nadšením zúčastnili. Zároveň sme sa trošku pretiahli pri upratovaní petangových ihrísk pre deti a úpravy chodníkov okolo domova. Zakončením celého dňa bolo podávanie poľného gulášu, ktorý sme spoločnými silami uvarili.

Život deťom
 
INSIA sa tiež tento rok prvýkrát zapojila do projektu " Život deťom ", ktorý pomáha chorým a hendikepovaným deťom v rámci celej Českej republiky, ktoré sa ocitnú v ťažkej životnej situácii a potrebujú odbornú pomoc a podporu svojho okolia. Do tohto projektu sa pomocou kúpy upomienkového predmetu zapojili postupne všetci zamestnanci centrály. Tento projekt by sme radi zachovali a podporovali ho aj niekoľkokrát ročne.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web