ÚvodO INSIAAktualityNový web INSIA vyniká intuitívnym prostredím

Nový web INSIA vyniká intuitívnym prostredím

29. Marca 2016 | Rubriky: Aktuality

INSIA a.s., dynamická spoločnosť, poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a hypotekárnym sprostredkovateľom spustila dnes úplne novú webovú prezentáciu všetkých svojich aktivít. Cieľom nového webu je predovšetkým zvýšenie kvality poskytovaného servisu klientom a celkové zvýšenie povedomia aktivít spoločnosti INSIA.

K najvýznamnejším zmenám nového webu patrí moderný design a prehľadné usporiadanie, ktoré umožňuje používateľom intuitívne ovládanie a rešpektuje potreby nielen existujúcich klientov, ale aj nových záujemcov o uzatvorenie poistenia či hypotéky. Preto ponúka nový web veľmi jednoduchú orientáciu s následným napojením na konkrétneho sprostredkovateľa v danej oblasti.

"Nová on-line prezentácia  spoločnosti INSIA úplne spĺňa naše predstavy o modernej forme komunikácie so zákazníkom a svojím vhodne voleným obsahom zapadá do našej korporátnej dlhodobej stratégie. Veľmi oceňujem najmä kompatibilitu obsahu nového webu s najmodernejšími mobilnými zariadeniami, "povedal pán Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA.

Pri tvorbe webu bol kladený najväčší dôraz na funkčnosť, prehľadnosť a zrozumiteľnosť. Cieľom je, aby obsah webu mohol zdieľať okrem zákazníkov aj odborne preškolený tím sprostredkovateľov spoločnosti INSIA a rovnako tak bol príkladným pomocníkom aj odborným médiám, ktoré sa o problematiku poistenia a hypoték zaujímajú. Samozrejmosťou je pravidelná informovanosť o aktuálnom dianí na finančnom trhu.

Nový web dáva zároveň priestor pre komunikáciu s prípadnými záujemcami o partnerstve v sieti INSIA, teda získať prehľad o podmienkach a podpore vzájomnej spolupráce s novými partnermi vrátane odlišnosti  oproti konkurenčným subjektom. 

Najdôležitejšie zmeny:

  • Nový web ponúka prehľadné ovládanie aj na mobilných zariadeniach
  • Navrhnuté dizajnové usporiadanie nového webu zvyšuje celkovú prehľadnosť
  • Záujemca o poistenie sa rýchlo zorientuje a získava kontakt na makléra
  • Nový web je tiež určený pre prácu sprostredkovateľov či odborných médií

 

Dodávateľom kompletného technologického riešenia pre správu webu vrátane jeho grafického spracovania je spoločnosť VIZUS.CZ s.r.o. "Úplne nová webová prezentácia spoločnosti INSIA pracuje na špičkovom a nami vyvinutom redakčnom systéme Vizus CMS3, ktorý spĺňa najvyššie kritériá v súčasných trendoch webových aplikácií. Jedná sa samozrejme o plne responzívny web s veľmi intuitívnym prostredím, vhodným aj pre používateľov najmodernejších mobilných zariadení, "povedal Martin Sýkora, konateľ spoločnosti VIZUS.CZ.

 

Viac informácií: Jitka Ferešová                                                                                                                             INSIA a.s., Vinohradská 2828/151, Praha 3, jitka.feresova@insia.com

 

O INSIA

INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a hypotekárnym sprostredkovateľom. 1700 odborníkov pôsobia v sieti INSIA ako nezávislí a slobodní podnikatelia. Množstvo poskytovaných služieb dopĺňa unikátny softvér YETI, špeciálne vyvinutý a denne aktualizovaný pre efektívnu prácu poisťovacieho a finančného sprostredkovateľa. Na slovenskom trhu INSIA pôsobí od roku 2005. Svojim klientom zaisťuje veľmi širokú a komplexnú ponuku poistenia a hypoték. Vďaka získaným skúsenostiam a odbornosti je spoločnosť INSIA a.s. schopná nájsť vždy to správne riešenie pre každého klienta. Poskytovanie kvalitných služieb a osobného servisu sú základnou hodnotou pre túto spoločnosť. Aktívne spolupracuje so Slovenskou asociáciám sprostredkovateľov v poisťovníctvo, ktorej je členom. Strategické partnerstvo s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je pre INSIA potvrdením stability.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web