ÚvodO INSIAAktualityNový YETI NG – jednoduchosť a rýchlosť víťazí!

Nový YETI NG – jednoduchosť a rýchlosť víťazí!

7. September 2010 | Rubriky: Aktuality

YETI je prvý systém v odbore, ktorý spája všetko, čo poisťovací a hypotekárni makléri ku svojej práci potrebujú, do jedného uceleného prostredia. Prevádzkový systém YETI sa stal základom úspešného projektu medzinárodnej siete poisťovacích maklérov INSIA.

Prečo teda po desiatich rokoch prechádzame na nový systém?

 

„Naším cieľom bolo dosiahnuť maximálne jednoduché intuitívne ovládanie a hlavne najvyššiu možnú rýchlosť práce so systémom. Výsledkom je YETI NG (New Generation)“ hovorí Peter Marek, predseda predstavenstva spoločnosti INISA.

 

Podarilo sa nám vytvoriť prostredie, kde sa nikto nestratí. V systéme YETI NG sa totiž všetko robí pomocou jednej obrazovky. Na hľadanie zmluvy, kontaktu, emailu alebo aj auta, stačí jeden klik myšou. Systém je pripravený na dlhodobý rast siete INSIA, môžu v ňom pracovať desaťtisíce užívateľov. Nová koncepcia systému podporuje aj prácu maklérov v teréne na moderných mobilných telefónoch či tabletoch s dotykovým displejom.

 

Na vývoji unikátneho systému YETI spolupracuje INSIA so spoločnosťou Kyberie, ktorá je výhradným dodávateľom systému YETI už dlhé roky. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchosť, ergonómiu a použitie agilných metód vývoja, ktoré umožňujú dosiahnuť kvalitné výsledky v krátkom časovom období. „Sme hrdí, že môžeme členom siete INSIA ponúknuť prácu v systéme, ktorý bez pochyby patrí medzi najlepšie na svete.“ dopĺňa Jiří Hradil, konateľ spoločnosti Kyberie.

 

Vďaka systému YETI bola spoločnosť INSIA už štyrikrát za sebou ocenená renomovanou audítorskou spoločnosťou Deloitte, ako jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe. S počtom takmer 1 000 partnerov je INSIA najväčšou sieťou poisťovacích maklérov v strednej Európe.

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web