ÚvodO INSIAAktualityNový YETI prichádza...

Nový YETI prichádza...

13. Mája 2008 | Rubriky: Aktuality

Vďaka vynikajúcim finančným výsledkom za minulý rok získala Insia úverové financovanie vývoja novej generácie systému YETI – „YETI NG“ (YETI Novej Generácie). Od tejto chvíle investuje Insia do vývoja YETI NG každý mesiac viac ako jeden milión korún.

Jiří Hradil (KYBERIE), architekt systému Yeti, k tomu dodáva: „NG možno výstižne vyjadriť 2 prívlastkami: ergonomický a prispôsobiteľný. Vďaka tomu, že vo vývoji uplatňujeme naše takmer desaťročné skúsenosti s vývojom doterajšieho YETI, bude mať NG neobvykle prepracovanú vnútornú logiku. Systém predvída kroky užívateľa a ponúka dopredu riešenie. Maklér sa tak presúva z role „robotníka“ do roly „šéfa“ - „všade, kde je to možné, systém pracuje za Vás“.

Makléri ďalej ocenia najmä hlbokú mieru personalizácie, teda NG sa prispôsobí zvyklostiam a optimálnemu spôsobu práce konkrétneho užívateľa. Každý tak bude mať svojho osobného NG, t.j. systém, s ktorým sa práca presúva do novej dimenzie interakcie programu a človeka.“

YETI NG prinesie zrýchlenie Vašej bežnej činnosti a takmer neobmedzenú kapacitu prístupov. Už doterajšie záťažové testy prebiehajú simuláciou súčasného prístupu 10 000 užívateľov. Extrémny dôraz je kladený na rýchlosť a jednoduchosť fulltextového vyhľadávania, ktoré dokáže vyhľadať dáta naprieč všetkými modulmi. NG fulltext bude používaný v 95% všetkého vyhľadávania.

Na vývoji unikátneho systému YETI spolupracuje Insia s.r.o. so spoločnosťou Kyberie s.r.o., ktorá je výhradným dodávateľom systému Yeti po dlhý rad rokov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchosť, ergonómiu a použitie agilných metodík vývoja, ktoré umožňujú dosiahnuť kvalitné výsledky v krátkom časovom období. Medzi dodávateľmi infraštruktúry dominujú poprední svetoví výrobcovia garantujúci stálu kvalitu a SLA.

Vďaka systému YETI bola spoločnosť Insia už dvakrát ocenená renomovanou audítorskou spoločnosťou Deloitte ako jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe.

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web