\

ÚvodO INSIAAktualityNový YETI prichádza...

Nový YETI prichádza...

13. Mája 2008 | Rubriky: Aktuality

Vďaka vynikajúcim finančným výsledkom za minulý rok získala Insia úverové financovanie vývoja novej generácie systému YETI – „YETI NG“ (YETI Novej Generácie). Od tejto chvíle investuje Insia do vývoja YETI NG každý mesiac viac ako jeden milión korún.

Jiří Hradil (KYBERIE), architekt systému Yeti, k tomu dodáva: „NG možno výstižne vyjadriť 2 prívlastkami: ergonomický a prispôsobiteľný. Vďaka tomu, že vo vývoji uplatňujeme naše takmer desaťročné skúsenosti s vývojom doterajšieho YETI, bude mať NG neobvykle prepracovanú vnútornú logiku. Systém predvída kroky užívateľa a ponúka dopredu riešenie. Maklér sa tak presúva z role „robotníka“ do roly „šéfa“ - „všade, kde je to možné, systém pracuje za Vás“.

Makléri ďalej ocenia najmä hlbokú mieru personalizácie, teda NG sa prispôsobí zvyklostiam a optimálnemu spôsobu práce konkrétneho užívateľa. Každý tak bude mať svojho osobného NG, t.j. systém, s ktorým sa práca presúva do novej dimenzie interakcie programu a človeka.“

YETI NG prinesie zrýchlenie Vašej bežnej činnosti a takmer neobmedzenú kapacitu prístupov. Už doterajšie záťažové testy prebiehajú simuláciou súčasného prístupu 10 000 užívateľov. Extrémny dôraz je kladený na rýchlosť a jednoduchosť fulltextového vyhľadávania, ktoré dokáže vyhľadať dáta naprieč všetkými modulmi. NG fulltext bude používaný v 95% všetkého vyhľadávania.

Na vývoji unikátneho systému YETI spolupracuje Insia s.r.o. so spoločnosťou Kyberie s.r.o., ktorá je výhradným dodávateľom systému Yeti po dlhý rad rokov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchosť, ergonómiu a použitie agilných metodík vývoja, ktoré umožňujú dosiahnuť kvalitné výsledky v krátkom časovom období. Medzi dodávateľmi infraštruktúry dominujú poprední svetoví výrobcovia garantujúci stálu kvalitu a SLA.

Vďaka systému YETI bola spoločnosť Insia už dvakrát ocenená renomovanou audítorskou spoločnosťou Deloitte ako jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe.

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Spolupráca

Ak máte záujem o spoluprácu, dajte nám o sebe vedieť.

Viac