\

ÚvodO INSIAAktualityPotvrdené auditom: INSIA & MARSH jednotka medzi poisťovacími sprostredkovateľmi!

Potvrdené auditom: INSIA & MARSH jednotka medzi poisťovacími sprostredkovateľmi!

25. Apríla 2013 | Rubriky: Aktuality | INSIA & MARSH

Skupina INSIA & MARSH uzatvorila účtovný rok 2012 s rekordnými výsledkami za ČR a potvrdila tak pozíciu jednotky na trhu sprostredkovateľov poistenia.

Podľa auditovaných účtovných výsledkov INSIA a výsledkov strategického partnera MARSH, popredného svetového makléra a poradcu v riadení rizík, dosiahli príjmy oboch spoločností v Českej republike rekordnú výšku 28,8 mil. tržieb. S výrazným náskokom tak bola potvrdená pozícia finančne najsilnejšej skupiny medzi poisťovacími sprostredkovateľmi.

Skupina INSIA & MARSH bude pritom aj naďalej upevňovať svoju silnú pozíciu na trhu. Za prvý štvrťrok tohto roku sa k sieti INSIA v ČR pripojilo 36 nových skupín partnerov a len za predchádzajúci mesiac zaznamenala navýšenie produkcie v retaili oproti rovnakému obdobiu predchádzajúceho roku o viac než 40 %.

Úspech siete INSIA aj neustály záujem nových partnerov o členstvo v sieti spočíva v jedinečnom koncepte slobodného prostredia INSIA vytvára ideálne podmienky pre obchodníkov a tí pritom zostávajú úplne slobodní a nezávislí. Vďaka servisu špecializovaných oddelení centrály majú členovia siete INSIA voľné ruky a môžu tak viac rozvíjať svoje obchody a starať sa o svojich klientov.

Členovia siete INSIA získavajú prostredníctvom obojstranne výhodnej spolupráce s MARSH exkluzívny prístup k najmodernejším produktom firemných a občianskych poistení a na medzinárodné poistné trhy. Obe spoločnosti sa skvelo doplňujú – MARSH sa špecializuje na veľké podnikateľské riziká, INSIA zase na jednotlivých občanov, živnostníkov, menšie a stredné firmy. Vzájomne si tak vymieňajú skúsenosti a spoločne tak poskytujú klientom skutočne kompletné spektrum poisťovacích a finančných služieb.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Spolupráca

Ak máte záujem o spoluprácu, dajte nám o sebe vedieť.

Viac