ÚvodO INSIAAktualityPrvá odborná konferencia INSIA mala rekordnú účasť!

Prvá odborná konferencia INSIA mala rekordnú účasť!

18. Novembra 2009 | Rubriky: Aktuality

V dňoch 8.-9.10. sa konala prvá odborná konferencia siete poisťovacích maklérov INSIA. Viacej než 200 účastníkov, členov siete INSIA z Česka i Slovenska a pozvaní hostia, celkom zaplnilo konferenčné priestory hotela Jana v Přerove. Z vyhodnotení jednotlivých školení a prednášok je zrejmé, že prvá odborná konferencia INSIA bola veľmi úspešná.

V úvodnej prezentácii zhrnuli generálny riaditeľ INSIA Ivan Špirakus s predsedom predstavenstva Petrom Markom základnú myšlienku siete INSIA, ktorou je spoločné provízne zázemie, vzájomná spolupráca medzi členmi siete a neustále zvyšovanie odborných i obchodných schopností (viacej na www.uspesnymakler.cz ). Nechýbali ani informácie o súčasnom rekordnom raste počtu členov siete, situácii na poistnom trhu a oblastiach ďalšieho obchodného zamerania.

Popoludňajšie porady, prednášky, semináre a worshopy vo všetkých salónikoch a jednacích priestoroch hotela striedali rauty a kuloárne debaty. Profesionálni lektori viedli školenie o komunikácii, marketingu i obchodných schopnostiach, najskúsenejší odborníci z radov členov siete predávali svojim kolegom svoje znalosti v rôznych oblastiach poistenia. Zahrnuté bolo samozrejme i školenie prevádzkového systému YETI (www.yeti.cz), ktorý je základom efektívneho fungovania siete INSIA a zároveň motorom  ďalšieho rozvoja.

Večerný oddychový program spestrila okrem kasína i súťaž v stolnom futbale o lístky na zápas Bayernu Mníchov, ktoré venovali partneri konferencie, Allianz pojišťovna a Allianz Slovenská poisťovňa. Po neľútostnom boji v nočnom finále stolného futbalu zvíťazil tým z Brna reprezentujúci Česko nad slovenskými kolegami.

Napriek únave niektorých účastníkov z vydareného večera sa v piatok pokračovalo odbornými školeniami v jednotlivých sekciách a účastníci sa mimo iného podrobne zoznámili s exkluzívnymi produktmi INSIA, vďaka ktorým získavajú významnú konkurenčnú výhodu (napr. http://www.pojistenikancelare.cz/). Behom oboch dní načerpali všetci mnoho zaujímavých informácií a inšpirácie na viacej než 20 školiacich blokoch.

O tom, že sa akcia vydarila, svedčí i mnoho kladných reakcií od všetkých zúčastnených. Za všetkých citujeme Júliu Bodnárovou zo spoločnosti Insia KV s.r.o.: “Spoločná akcia v Přerove bola skvelá, úžasná, najlepšia:-). Za seba a celkom určite i za všetkých ostatných kolegov, nie len z Insia KV, Vám srdečne ďakujem a teším sa na naše ďalšie stretnutie.“

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web