ÚvodO INSIAAktualityRC BROKERS, popredný odborník na pohľadávky, novým členom INSIA

RC BROKERS, popredný odborník na pohľadávky, novým členom INSIA

9. Novembra 2009 | Rubriky: Aktuality

Do siete INSIA vstúpil behom letných prázdnin skúsený poisťovací maklér p. Róbert Čapka so svojou spoločnosťou RC BROKERS.

Spoločnosť RC BROKERS sa špecializuje predovšetkým na poistenie pohľadávok. Svoje skúsenosti pán Róbert Čapka získal najmä v poisťovni Atradius, kde pôsobil viacej než 4 roky, najprv v obchode a následne ako riaditeľ českej pobočky poisťovne Atradius.

 

Pred vstupom do siete INSIA, som sa podrobne zoznámil i s modelom podnikania konkurenčných firiem, ale po starostlivom zvážení som si nakoniec vybral INSIA, najmä kvôli komplexným službám a informačnému systému Yeti“ hovorí pán Róbert Čapka.

 

Vladimír Soulek, špecialista na poistenie pohľadávok v INSIA k tomu dodáva „Róberta Čapku dobre poznám ako kvalitného odborníka zo svojej spolupráce s poisťovňou Atradius a som naozaj rád, že mám teraz v INSIA takého kolegu“.

 

Svojim vstupom do siete INSIA chce RC BROKERS významne rozšíriť ponuku služieb a zaistiť zodpovedajúci a komplexný servis klientov vo všetkých oblastiach poistenia.

 

Kancelária spoločnosti RC BROKERS nájdete na adrese:
Hnězdenská 4a
181 00 Praha 8
mob: 773 981 516
fax: 234 290 090
email: rcbrokers@insia.com

 

INSIA je najrýchlejšie rastúcim maklérom v stredoeurópskom regióne. Jej členmi sú stovky odborníkov z Čiech, Slovenska a Rakúska. V tomto roku bola INSIA vďaka vlastnej on-line technológii YETI vyhlásená renomovaným medzinárodným audítorom Deloitte ako najrýchlejšie rastúca spoločnosť v ČR a obsadila 15. miesto v strednej Európe.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web