ÚvodO INSIAAktualityRekordný nárast – INSIA hlási 2x viac členov!

Rekordný nárast – INSIA hlási 2x viac členov!

13. Januára 2010 | Rubriky: Aktuality

Už 528 maklérov sa pripojilo k sieti INSIA. Oproti roku 2008 sa tak počet členov siete zvýšil na viac než dvojnásobok, a to i v tomto ekonomicky náročnom období.

Stále viac maklérov sa tak presvedčuje o výhodách spojených síl. Úspešné spoločnosti, členovia siete INSIA, získavajú väčšiu stabilitu a výhodnejšie postavenie v konkurenčnom boji. Vďaka širokej podpore v sieti INSIA môžu venovať svoje úsilie najmä tomu, čo vedia a v čom sú dobrí, teda práci s klientmi.

Koordinátorka siete INSIA Klára Capoušková komentovala uplynulý rok slovami „V roku 2009 sme zažili nečakane vysoký nárast registrácií nových členov. Predtým sme museli kontakty prevažne sami vyhľadávať a teraz nás makléri a spoločnosti oslovujú sami. Mnoho maklérskych spoločností ma milo prekvapí tým, že už pred mojim príchodom majú o INSIA všetko podstatné zistené. Na stretnutiach tak často upresňujem už iba detaily a rovno podpisujeme zmluvu o spolupráci.“

 

 

 

 

 

 

Nový člen INSIA pritom zostáva samostatným, právne nezávislým subjektom, spolupráca prebieha iba na základe jednoduchej zmluvy. Získava tak pozíciu TOP makléra u klienta a VIP servis v poisťovniach. Nemusí strácať čas administratívou, zdĺhavým vyhľadávaním informácií, vyjednávaním s dodávateľmi, zmluvnými záležitosťami či rozposielaním a kontrolovaním  provízií - o to všetko sa za neho postarajú špecialisti v INSIA a systém YETI.

Silné zázemie a dynamický rast INSIA potvrdilo tiež opätovné ocenenie medzinárodnou audítorskou spoločnosťou Deloitte. V minulom roku 2009 bola INSIA vyhlásená najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou v Česku (Deloitte Technology FAST50CEE).

INSIA je najväčšou maklérskou sieťou pôsobiacou v Českej republike a na Slovensku, klientom poskytujeme odborné služby a poradenstvo už viac ako 15 rokov. Viac o výhodách členstva je možné nájsť na www.uspesnymakler.cz.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web