\

ÚvodO INSIAAktualityRodina INSIA sa rozrastá

Rodina INSIA sa rozrastá

3. Júla 2013 | Rubriky: Aktuality

Úspešný koncept slobodného podnikania INSIA potvrdzuje nárast členov siete. Len za posledný mesiac pribudli na Slovensku dvaja noví koordinátori, pán Peter Paško, konateľ spoločnosti e2CELL, s.r.o., a pán Peter Strempek zo spoločnosti EBG, a. s. Čo ich viedlo k rozhodnutiu vstúpiť so svojimi firmami do INSIA?

INSIA nás oslovila svojím výborným menom, širokým záberom finančných partnerov, kvalitnou podporou pre maklérov (vrátane unikátneho informačného systému YETI), transparentnou komunikáciou a možnosťou realizovať svoj vlastný biznis model,“ hovorí Mgr. Peter Strempek.

Pre vstup do siete INSIA som sa rozhodol preto, lebo ponúka výhodne podmienky v oblasti franšízovej spolupráce, čo bolo pre mňa prvoradé. Mojím cieľom je vybudovať stabilnú a úspešnú firmu s profesionálnym tímom spolupracovníkov.Od INSIA očakávam hlavne kvalitnú technickú podporu a samozrejme prípadnú pomoc v začiatkoch, ktoré nie sú vždy ľahké,“ povedal Peter Paško.

Spoločnosť EBG, a. s. sa špecializuje na retailovú klientelu, živnostníkov a menšie až stredné spoločnosti. Zakladajúci členovia spoločnosti majú niekoľkoročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a s poskytovaním právneho poradenstva pre klientov týkajúceho sa finančných transakcií. Skúsenosti s finančnými službami tak majú z dvoch „brehov“ – maklérskeho aj právneho.

Pán Paško má skúsenosti najmä v oblasti podnikateľských úverov a sprostredkovania hypoték. Spoločnosť e2CELL, s.r.o. sa bude okrem hypotekárnych úverov špecializovať aj na poistenie budov a hmotného majetku.

Vstupom do siete INSIA získavajú členovia pozíciu silného finančného agenta u klienta a potrebné výhodnejšie postavenie v konkurenčnom boji. Centrála INSIA poskytuje členom siete širokú podporu v ich pôsobení a oni sa tak nemusia zaoberať administratívou a vyjednávaním s finančnými inštitúciami a majú viac priestoru pre svojich klientov.

To vyhovuje aj novým koordinátorom. „Chceme, aby klienti vnímali služby našej spoločnosti ako prvotriedne, a to jednak vo fáze dojednávania finančnej zmluvy ako aj v následnej starostlivosti,“ popisuje jeden z cieľov svojej spoločnosti pán Strempek.

Prácu členom siete INSIA uľahčuje aj výnimočný softvér YETI, vyvinutý špeciálne pre prácu sprostredkovateľov poistenia a hypoték. Noví partneri oceňujú tiež spojenie INSIA s MARSH, pretože umožňuje sprostredkovateľom poistenia poskytovať kvalitný servis aj najväčším korporátnym klientom.

Pri všetkých výhodách členstva v sieti INSIA zostávajú jednotliví členovia siete slobodní a úplne nezávislí.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Spolupráca

Ak máte záujem o spoluprácu, dajte nám o sebe vedieť.

Viac