ÚvodO INSIAAktualityRodina INSIA sa rozrastá

Rodina INSIA sa rozrastá

3. Júla 2013 | Rubriky: Aktuality

Úspešný koncept slobodného podnikania INSIA potvrdzuje nárast členov siete. Len za posledný mesiac pribudli na Slovensku dvaja noví koordinátori, pán Peter Paško, konateľ spoločnosti e2CELL, s.r.o., a pán Peter Strempek zo spoločnosti EBG, a. s. Čo ich viedlo k rozhodnutiu vstúpiť so svojimi firmami do INSIA?

INSIA nás oslovila svojím výborným menom, širokým záberom finančných partnerov, kvalitnou podporou pre maklérov (vrátane unikátneho informačného systému YETI), transparentnou komunikáciou a možnosťou realizovať svoj vlastný biznis model,“ hovorí Mgr. Peter Strempek.

Pre vstup do siete INSIA som sa rozhodol preto, lebo ponúka výhodne podmienky v oblasti franšízovej spolupráce, čo bolo pre mňa prvoradé. Mojím cieľom je vybudovať stabilnú a úspešnú firmu s profesionálnym tímom spolupracovníkov.Od INSIA očakávam hlavne kvalitnú technickú podporu a samozrejme prípadnú pomoc v začiatkoch, ktoré nie sú vždy ľahké,“ povedal Peter Paško.

Spoločnosť EBG, a. s. sa špecializuje na retailovú klientelu, živnostníkov a menšie až stredné spoločnosti. Zakladajúci členovia spoločnosti majú niekoľkoročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a s poskytovaním právneho poradenstva pre klientov týkajúceho sa finančných transakcií. Skúsenosti s finančnými službami tak majú z dvoch „brehov“ – maklérskeho aj právneho.

Pán Paško má skúsenosti najmä v oblasti podnikateľských úverov a sprostredkovania hypoték. Spoločnosť e2CELL, s.r.o. sa bude okrem hypotekárnych úverov špecializovať aj na poistenie budov a hmotného majetku.

Vstupom do siete INSIA získavajú členovia pozíciu silného finančného agenta u klienta a potrebné výhodnejšie postavenie v konkurenčnom boji. Centrála INSIA poskytuje členom siete širokú podporu v ich pôsobení a oni sa tak nemusia zaoberať administratívou a vyjednávaním s finančnými inštitúciami a majú viac priestoru pre svojich klientov.

To vyhovuje aj novým koordinátorom. „Chceme, aby klienti vnímali služby našej spoločnosti ako prvotriedne, a to jednak vo fáze dojednávania finančnej zmluvy ako aj v následnej starostlivosti,“ popisuje jeden z cieľov svojej spoločnosti pán Strempek.

Prácu členom siete INSIA uľahčuje aj výnimočný softvér YETI, vyvinutý špeciálne pre prácu sprostredkovateľov poistenia a hypoték. Noví partneri oceňujú tiež spojenie INSIA s MARSH, pretože umožňuje sprostredkovateľom poistenia poskytovať kvalitný servis aj najväčším korporátnym klientom.

Pri všetkých výhodách členstva v sieti INSIA zostávajú jednotliví členovia siete slobodní a úplne nezávislí.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web