ÚvodO INSIAAktualityS rastom 514% patrí INSIA opäť k 50 najrýchlejšie rastúcim spoločnostiam

S rastom 514% patrí INSIA opäť k 50 najrýchlejšie rastúcim spoločnostiam

15. Októbra 2008 | Rubriky: Aktuality

Dnes prebehol už 9. ročník vyhodnotenia prestížneho rebríčka najrýchlejšie rastúcich spoločností strednej Európy Deloitte Technology FAST50 CE, poriadaný medzinárodnou audítorskou spoločnosťou Deloitte.

Na slávnostnom ceremoniáli, ktorý sa konal za účasti významných spoločností, bola INSIA opäť zastúpená ako jediná maklérska spoločnosť aj ako jediná firma z odboru finančných služieb. INSIA sa naviac umiestila v rebríčku už potretí krát za sebou a svoju pozíciu každý rok vylepšuje.

V tomto ročníku obsadila INSIA s rastom 514% vynikajúce 5. miesto medzi českými spoločnosťami a 30. pozíciu v silnej konkurencii všetkých spoločností. Zároveň sa tiež prebojovala medzi 500 najrýchlejšie rastúcich spoločností Európy, Blízkeho východu a Afriky Deloitte Technology FAST 500 EMEA.

Zásadný podiel na tomto úspechu má špičkový systém pre prácu makléra YETI, na ktorého vývoji s nami už najmenej 10 rokov spolupracuje tím zo spoločnosti KYBERIE s.r.o. Konateľ spoločnosti KYBERIE s.r.o., Bc. Jiří Hradil k tomu dodáva: „Vynikajúce umiestenie INSIA v tejto prestížnej súťaži je aj pre nás ocenením. Teraz sme už v pokročilej fáze vývoja novej generácie YETI NG, ktorá užívateľom prinesie bleskový prístup k informáciám, veľmi jednoduché ovládanie, nevídaný užívateľský komfort a rozsiahlu automatizáciu všetkých činností. Naším cieľom je urobiť maximum práce za maklérov tak, aby mali ešte viac času na rozvoj ďalšieho obchodu.“

Zásadný význam systému YETI pre poisťovacích maklérov potvrdzuje tiež predseda predstavenstva INSIA a.s. Ing. Petr Marek: „Len s pomocou YETI môžeme našim členom poskytovať špičkový servis, sme vďaka nemu nesmierne efektívni a preto sú naši makléri na trhu tak úspešní.“

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web