ÚvodO INSIAAktualityVysoký záujem členov siete INSIA o vzdelávanie - INSIAFEST 2011 je už plne obsadený

Vysoký záujem členov siete INSIA o vzdelávanie - INSIAFEST 2011 je už plne obsadený

27. September 2011 | Rubriky: Aktuality

Kapacita nadchádzajúceho tretieho ročníka odbornej konferencie siete INSIA v Olomouci je už tri týždne pred konaním akcie úplne vyčerpaná.

Začiatok októbra je v spoločnosti INSIA už tradične venovaný odbornému vzdelávaniu na dvojdňovej konferencii INSIAFEST. Tento rok sa akcia plná paralelne prebiehajúcich prednášok a seminárov, v ktorých si každý člen siete INSIA pre seba nájde zaujímavý program, koná 6. - 7. októbra v kongresovom hoteli v Olomouci.

Partnermi konferencie INSIAFEST 2011 sa stali Česká pojišťovna a Union poisťovna, ktoré popri našich kolegoch z Marsh a ďalších odborníkoch z praxe pomohli so svojimi špecialistami vytvoriť atraktívny program pre členov siete INSIA.  

BESsBESsBESsBESs

Vďaka kvalitnému odbornému programu, v ktorom si vyberú svoje témy jednak špecialisti na priemyselné či retailové poistenie, tak aj manažéri či asistentky, sa kapacita ubytovania a prednáškových miestností veľmi rýchlo zaplnila. Je to jasným potvrdením toho, že členovia siete INSIA považujú odborné vzdelávanie za neoddeliteľnú súčasť svojho úspechu na stále náročnejšom trhu. 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web