ÚvodO INSIAAktualityVýznamný brnenský maklér novým členom INSIA

Významný brnenský maklér novým členom INSIA

2. Októbra 2012 | Rubriky: Aktuality

Brnenská maklérska spoločnosť KVARTA Brokers s.r.o. pôsobí v oblasti komplexného finančného poradenstva už od roku 2007 a svoje piate narodeniny oslávila vstupom do siete INSIA už ako 169. nový člen v roku 2012. Celkový počet členov siete INSIA tak dosahuje takmer 1300 členov.

Konateľom spoločnosti KVARTA Brokers s.r.o. je Ing. Martin Kutnohorský, ktorý sa v poisťovníctve pohybuje mnohé roky a má skúsenosti aj z jednej z najvýznamnejších českých poisťovní. Pred vstupom do INSIA pôsobil niekoľko rokov ako riaditeľ krajskej agentúry v Kooperativa pojišťovně, a.s., kde zastával tiež pozíciu člena rozšíreného predstavenstva a dozornej rady. Po odchode z poisťovne a pôsobení v niekoľkých maklérskych spoločnostiach sa rozhodol vstúpiť do siete INSIA.

Vstup KVARTA Brokers komentuje Mgr. Petra Fenclová, výkonná riaditeľka INSIA a.s., slovami: „Veľmi nás teší, že sa pán Kutnohorský, ktorý si po odchode z Kooperativa pojišťovny vyskúšal spoluprácu s inými maklérskymi firmami, rozhodol stať členom siete INSIA a využiť náš jedinečný koncept spájajúci slobodné prostredie a podporu centrály, ktoré svojim partnerom ponúkame a garantujeme“.

Martin Kutnohorský vysvetlil dôvody svojho rozhodnutia: „ Boli spolovice pragmatické (využitie know-how, IT zázemia a dobrého mena spoločnosti INSIA) a potom aj trochu emocionálne (filozofia zodpovednosti sám za seba a voľba vlastnej cesty na poisťovacom trhu v rámci INSIA, bez akýchkoľvek "dodatočných" podmienok). Som presvedčený, že budúcnosť ukáže správnosť nášho rozhodnutia a naše partnerstvo bude užitočné pre obe strany. “

Vstup brnenskej maklérskej spoločnosti potvrdzuje dynamický rast najväčšej siete poisťovacích a hypotečných maklérov v strednej Európe. V uplynulých dňoch INSIA potvrdila aj medzinárodný rozvoj a ohlásila otvorenie prvých pobočiek v zahraničí.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web