ÚvodO INSIAAktualityYETI 3.0 je na svete!

YETI 3.0 je na svete!

25. Mája 2015 | Rubriky: Aktuality

Tretia generácia systému špeciálne vyvinutého pre potreby a prácu maklérov INSIA, YETI 3.0 bol úspešne spustený.

YETI 3.0 je už na prvý pohľad skvelý. Má moderný, čistý a svieži dizajn, ktorý plne korešponduje s aktuálnymi webovými trendmi. 100% prispôsobenie obrazovkám inteligentných telefónov, tabletov alebo notebookov rôznych veľkostí je samozrejmosťou.


Jednoduchosť a ľahká orientácia v systéme boli pri vývoji ťažiskovými požiadavkami.
Veľká pozornosť bola venovaná ergonómii práce s e-maily, ktoré sú pre komunikáciu makléra s klientom veľmi důležité.


Novinkou v YETI 3.0 je pohotové a prehľadné notifikačné centrum. S notifikáciami sa v modernom svete stretávame čoraz častejšie. Písomným oznámením dostáváme informácie o aktuálnych skutočnostiach a tým máme vždy prehľad nad tým, čo sa deje a predovšetkým čo nás zaujíma. Nové notifikačné centrum prináša výborný nadhľad a určitú istotu, že maklér pri svojej práci omylom nezabudne na dôležité veci.


Ďalším vylepšením YETI 3.0 je zobrazenie detailu zmluvy, ktoré pôsobí dojmom, že sa užívateľ pozerá na skutočnú, papierovú zmluvu.


Jedna zo stránok, ktorej bolo venované najviac času pri vývoji, je tzv. Karta klienta. Okrem novej podoby stránky môžu makléri INSIA využiť nové funkcie. Inteligentnými grafmi a informačnými boxami sme vymysleli spôsob, ktorý maklérom pomôže na prvý pohľad rozoznať, ako je daný klient z hľadiska businessu dôležitý. Súčasťou stránky je náhľad mapy, takže bez zložitého hľadania maklér vie, akým smerom sa má k svojmu klientovi vydať.


IT riaditeľ INSIA, Tomáš Brablec k spusteniu novej verzie poznamenal: "Jeden maklér INSIA kedysi povedal, že YETI je návykový. U generácie 3.0 o tom nepochybujem…"

INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a finančným sprostredkovateľom.

1600 odborníkov pôsobí v sieti INSIA ako nezávislí a slobodní podnikatelia. Množstvo poskytovaných služieb dopĺňa unikátny software YETI, špeciálne vyvinutý a denne aktualizovaný pre efektívnu prácu poisťovacieho a finančného sprostredkovateľa.
Na českom trhu INSIA pôsobí od roku 1992. Vďaka partnerstvu s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je INSIA veľmi silnou a stabilnou spoločnosťou a uznávaným partnerom finančných inštitúcií.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web