ÚvodO INSIAAktualityYETIho máme vo vrecku!

YETIho máme vo vrecku!

28. Apríla 2014 | Rubriky: Aktuality

INSIA vyvinula pre svojich členov aplikáciu YETI do mobilných telefónov.

V uplynulých mesiacoch sa programátori v INSIA venovali vývoju aplikácie pre mobilné telefóny.

Aplikácia sa volá príznačne INSIA YETI a slúži rovnako ako systém YETI na jednoduchú a efektívnu prácu poisťovacích a finančných maklérov.

IT riaditeľ INSIA, Tomáš Brablec, hovorí: „Pretože sme v INSIA zvyknutí rýchlo reagovať na potreby našich členov, vyvinuli sme prvú verziu požadovanej aplikácie a rozhodli sme sa ju zverejniť už v ranej fáze vývoja, keď ale plne zodpovedá požiadavkám na najobvyklejšie spôsoby použitia, teda prácu s e-mailami. Ďalšou veľmi vítanou novinkou budú notifikácie na prichádzajúce e-maily v reálnom čase. Hneď ako do systému YETI príde e-mail, či už od kolegov alebo klienta, telefón na to sprostredkovateľa upozorní.“

Navyše zverejnenie aplikácie korešponduje s víziou spoločnosti INSIA prinášať čiastočné zmeny tak, aby boli pre všetkých čo najskôr použiteľné. Členovia siete INSIA sa tak dostanú k novým funkcionalitám takmer okamžite a nemusia čakať na „hotovú“ verziu aplikácie. Tento prístup im umožňuje podieľať sa čiastočne na samotnom vývoji a ovplyvniť funkcie nových aplikácií.

INSIA pravidelne monitoruje potreby členov siete. „Môžeme tak vytvárať lepšie podmienky pre prácu sprostredkovateľov poistenia a hypoték. Jedna zo zásadných potrieb je bezpečnosť aplikácií, ktorej množstvo hesiel, ktoré denne používame, určite neprospieva“, dopĺňa Tomáš Brablec.

Preto INSIA vyvinula unikátny systém jednotného prihlásenia, vďaka ktorému môže člen INSIA vedieť len jedno heslo a pristupovať do desiatok rôznych systémov a aplikácií.

INSIA týmto potvrdzuje pozíciu technologického lídra na trhu. Vďaka mnohoročnému vývoju systému YETI, ktorému sa vývojári venujú, sa INSIA už 8. rok umiestila v rebríčku najrýchlejšie rastúcich technologických firiem strednej a juhovýchodnej Európy Deloitte Technology Fast 50.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web