ÚvodO INSIAAktualityZakladajúci člen SASP sa stal 50. spoločnosťou siete INSIA na Slovensku

Zakladajúci člen SASP sa stal 50. spoločnosťou siete INSIA na Slovensku

17. Januára 2008 | Rubriky: Aktuality

Slovenská spoločnosť Young & Freeman Group, spol. s r.o. vstúpila do siete INSIA a stala sa tak jej 50. spoločnosťou.

Maklérska spoločnosť Young & Freeman Group, spol. s r.o. sa stala členom siete INSIA na konci roku 2007. Svojím vstupom tak výrazne posilňuje rozvoj služieb v regióne západného Slovenska.
Young & Freeman Group, spol. s r.o. založili partneri Ing. Adamča Rastislav a Ing. Války Patrik v máji roku 1996, ako nástupcu spoločnosti Y & F Brokers, ktorá vznikla už v roku 1994. Spoločnosť tiež patrí k jednému zo zakladajúcich členov SLOVENSKEJ ASOCIÁCIE SPROSTREDKOVATEĽOV V POISŤOVNÍCTVE (SASP), ktorej riadnym členom je dodnes.

Konateľ spoločnosti Ing. Adamča získal svoje skúsenosti z finančnej oblasti v priebehu svojho mnohoročného pôsobenia v bankovom a poisťovacom sektore. Jeho spoločník, Ing. Války pôsobil ako úspešný obchodník v medzinárodnej poisťovni pôsobiacej na území Českej a Slovenskej republiky.

Young & Freeman Group,spol. s r.o. poskytujú svojim klientom kompletný servis, zameraný najmä na poistenie majetku, zodpovednosti za škodu a úrazové poistenie. Svojim klientom zaisťujú všetky činnosti súvisiace s poistením, od vzniku a správy poistenia, až po likvidáciu poistných udalostí.

Young & Freeman Group, spol. s r.o. nájdete v sídle spoločnosti na adrese:
Pekárska 3017
926 01 SEREĎ
Tel: 00421 31 789 2811
Fax: 00421 31 789 6283
e-mail: yfgroup@yfgroup.sk
             yfgroup@insia.com
web: www.young-freeman.com

INSIA združuje stovky špecialistov na riadenie rizík a poistenia na území ČR, SR a Rakúska. Cieľom INSIA je byť svojim klientom čo najbližšie a poskytnúť im kvalitné služby v celej šírke rizík a druhov poistenia. Najväčšou oporou je maklérom najmä unikátny systém na zdieľanie znalostí YETI, vďaka ktorému majú všetky aktuálne informácie neustále po ruke.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web