ÚvodO INSIAAktualityAko prebiehala konferencia INSIAFEST 2018

Ako prebiehala konferencia INSIAFEST 2018

30. Novembra 2018 | Rubriky: Aktuality | Blog

Ako prebiehala konferencia INSIAFEST 2018

Pozrite sa, ako prebiehal jubilejný 10. ročník odbornej konferencie INSIAFEST, ktorá sa konala 18. - 19. októbra v NH hoteli v Olomouci. Celkovo sa zúčastnilo 270 účastníkov, členovia siete INSIA z Čiech a zo Slovenska a zástupcovia obchodných partnerov. Partnerom konferencie bola finančná skupina ČSOB.


Slávnostné zahájenie

Jubilejný 10. ročník odbornej konferencie INSIAFEST zahájil generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti INSIA a.s., Ivan Špirakus. Vo svojej prezentácii tradične zhodnotil úspešné pôsobenie spoločnosti INSIA v tomto roku a predstavil novinky. Medzi najvýznamnejšie úspechy patrí 6. miesto v rebríčku TOP 30 poisťovacích maklérov za rok 2017, ktorým INSIA a MARSH potvrdili stabilnú pozíciu na českom trhu.

V rámci zahájenia konferencie vystúpili aj zástupcovia partnera konferencie, finančnej skupiny ČSOB, krotí zhrnuli úspešnú spoluprácu so spoločnosťou INSIA a prevzali si plakety partnera konferencie.

017466 DSC04563 017468

Osobnosť konferencie

Po slávnostnom zahájení nasledovala ďalšia veľmi zaujímavá prednáška, o ktorú sa postaral doktor Jaromír Jiřík, hlavná osobnosť konferencie. Pán Jiřík hovoril o zákulisí vytrvalostných automobilových pretekov. Za sprievodu autentických video záberov vzal všetkých prítomných na jazdu, na ktorú len tak nezabudnú.

Dozvedeli sme sa veľa zaujímavých informácií zo zákulisia automobilových pretekov. Doktor Jiřík sa tiež podelil o svoje životné skúsenosti a zážitky. Promptne reagoval na otázky z publika, ktoré s nadšením vnímalo každé jeho slovo.

Účastníci prednášky odmenili osobnosť konferencie búrlivým potleskom a ešte dlho potom bolo v sále cítiť atmosféru nasiaknutú vôňou benzínu, oleja a spálených pneumatík.

DSC04667 017470 017471

Poobedný odborný program

Po výbornom obede, keď sa všetci občerstvili a načerpali nové sily, prišiel čas na ďalšiu pútavú prednášku Ivana Špirakusa na tému tímovej spolupráce. Nasledoval odborný program konferencie. Rozvrh prednášok a ich témy si každý účastník mohol zvoliť ľubovoľne sám podľa toho, o čo má záujem a v čom by sa chcel zdokonaliť a prehĺbiť si svoje znalosti.

DSC05061 DSC05251 DSC05313

Aj tento rok mohli účastníci konferencie hodnotiť jednotlivé semináre prostredníctvom online aplikácie. Vďaka tejto spätnej väzbe vieme, aké témy sú najviac žiadané a ktoré máme pripraviť na ďalší ročník konferencie.

Večerný program

Po odborných prednáškach a seminároch prišiel na rad večerný program, pri ktorom si účastníci konferencie odpočinuli, pobavili sa a zároveň dostali priestor k neformálnej konverzácii so svojimi kolegami naprieč celou sieťou z Českej republiky i zo Slovenska. Zahájenia slávnostného večera sa ujal Ivan Špirakus, a to vyhlásením najlepších obchodníkov.

Ocenené boli nielen TOP firmy, ale aj jednotliví obchodníci v oblastiach priemyslu, retailu a hypoték. Už tradične došlo aj na odovzdanie ocenenia za Významný spoločný obchod MARSH & INSIA. Partneri, ktorí sa zúčastnili všetkých 10 ročníkov konferencie INSIAFEST, dostali medaily a slávnostne si pripili s Ivanom Špirakusom.

DSC05948 DSC05801 DSC06066

Po vyhlásení výsledkov a odovzdaní cien pokračoval večer vystúpením kapely Beatles Revival, ktorá hostí dostala do tej správnej nálady a len málokoho nechala chladným. Všetci si pripomenuli klasické hity Beatles. Samozrejme nechýbalo dobré jedlo a pitie.

DSC06680 (1) DSC05634 DSC06332

Tí, ktorí sa neuspokojili len s vystúpením kapely a ochutnávaním rautu, sa mohli zúčastniť tímovej súťaže s témou automobilových pretekov. Veľmi populárny bol tiež fotografický kútik s najrôznejšími rekvizitami, kde sa účastníci mohli nechať zvečniť. Ani tento rok nechýbala tradičná tombola, ktorej výťažok bol rekordný.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli zakúpením losov a rovnako partnerom, ktorí venovali darčeky do tomboly.

Video z konferencie


Už teraz sa tešíme na nadchádzajúci ročník konferencie, INSIAFEST 2019.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web