\

ÚvodO INSIAAktualityINSIA hlási medziročný nárast tržieb o 10 %

INSIA hlási medziročný nárast tržieb o 10 %

5. Júna 2018 | Rubriky: Aktuality

INSIA hlási medziročný nárast tržieb o 10 %

Sieť poisťovacích a hypotekárnych maklérov INSIA oslávila v uplynulom roku 25 rokov od založenia. Opätovným rastom tržieb potvrdila svoju pozíciu na českom a slovenskom finančnom trhu. Podľa auditovaných účtovných výsledkov za rok 2017 vykázala konsolidované tržby vo výške 795,5 mil. Kč s nárastom 10 % oproti roku 2016.

Počas 25-ročnej histórie si INSIA vybudovala významné postavenie na poistnom trhu, čo potvrdzuje tiež pravidelné umiestnenie v prestížnej ankete Poisťovací maklér roku, kde sa v náročnej konkurencii umiestnila na krásnom druhom mieste, a to už druhýkrát za sebou.

V minulom roku zaznamenala INSIA nárast tiež v objeme sprostredkovaných hypoték a drží si významnú pozíciu na trhu hypotekárnych špecialistov. 

„Rok 2017 bol pre nás výnimočný. Predstavili sme nielen technologické novinky pre našich klientov, ale tiež nové nástroje pre zefektívnenie predaja a pre ďalší rast členov siete INSIA. Veľmi ma teší, že počas našej 25-ročnej histórie sme sa úspešne etablovali na slovenskom a českom trhu, v čom nás utvrdzuje dlhodobá spolupráca s našimi partnermi a spokojnosť našich spoločných klientov.“ zhodnotil nielen uplynulý rok Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s.

INSIA pravidelne získava mnoho obchodných ocenení od významných finančných inštitúcií a TOP poisťovní za vynikajúce výsledky. V roku 2017 INSIA SK získala ocenenia zásluhou profesionálnej práce svojich členov v poisťovni UNION. V poisťovni ALLIANZ získala ocenenia za prvenstvo v poistení Motor a v poistení podnikateľov. AXA ocenila našu prácu v poistení motorových vozidiel a v oblasti DDS. V poisťovni GENERALI INSIA SK získala ocenenie skokan roka v medziročnom náraste. 

V druhej polovici roku uviedla INSIA v spolupráci s ČSOB pojišťovnou unikátne „InsurTech“ riešenie poistenia jednotlivých faktúr proti nezaplateniu pre živnostníkov a malé firmy. Komplexnú službu PoistenáFaktúra.cz, ktorá okrem poistenia zahrňuje tiež aktívne sledovanie platby, urgenciu odberateľov a všetky kroky spojené s vymáhaním pohľadávky.

„V minulom roku sme v INSIA oslávili štvrťstoročnice. Rada by som poďakovala našim partnerom a obchodníkom, ktorí sa podieľajú na výsledkoch celej skupiny. Naše poďakovanie patrí tiež zamestnancom centrály INSIA, ktorí sa venujú podpore členov siete a napomáhajú spokojnosti našich klientov“, doplnila výkonná riaditeľka INSIA a.s., Petra Fenclová.

Medzi ciele pre rok 2018, ale i do ďalších rokov, si INSIA stanovila ďalšiu digitalizáciu procesov, vývoj nových nástrojov na podporu a efektivitu práce maklérov v sieti a neustále zdokonaľovanie služieb.

Viac o spoločnosti na www.insia.sk

 

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Facebook YouTube LinkedIn