ÚvodO INSIAAktualityINSIA hlási medziročný nárast tržieb o 10 %

INSIA hlási medziročný nárast tržieb o 10 %

5. Júna 2018 | Rubriky: Aktuality

INSIA hlási medziročný nárast tržieb o 10 %

Sieť poisťovacích a hypotekárnych maklérov INSIA oslávila v uplynulom roku 25 rokov od založenia. Opätovným rastom tržieb potvrdila svoju pozíciu na českom a slovenskom finančnom trhu. Podľa auditovaných účtovných výsledkov za rok 2017 vykázala konsolidované tržby vo výške 795,5 mil. Kč s nárastom 10 % oproti roku 2016.

Počas 25-ročnej histórie si INSIA vybudovala významné postavenie na poistnom trhu, čo potvrdzuje tiež pravidelné umiestnenie v prestížnej ankete Poisťovací maklér roku, kde sa v náročnej konkurencii umiestnila na krásnom druhom mieste, a to už druhýkrát za sebou.

V minulom roku zaznamenala INSIA nárast tiež v objeme sprostredkovaných hypoték a drží si významnú pozíciu na trhu hypotekárnych špecialistov. 

„Rok 2017 bol pre nás výnimočný. Predstavili sme nielen technologické novinky pre našich klientov, ale tiež nové nástroje pre zefektívnenie predaja a pre ďalší rast členov siete INSIA. Veľmi ma teší, že počas našej 25-ročnej histórie sme sa úspešne etablovali na slovenskom a českom trhu, v čom nás utvrdzuje dlhodobá spolupráca s našimi partnermi a spokojnosť našich spoločných klientov.“ zhodnotil nielen uplynulý rok Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s.

INSIA pravidelne získava mnoho obchodných ocenení od významných finančných inštitúcií a TOP poisťovní za vynikajúce výsledky. V roku 2017 INSIA SK získala ocenenia zásluhou profesionálnej práce svojich členov v poisťovni UNION. V poisťovni ALLIANZ získala ocenenia za prvenstvo v poistení Motor a v poistení podnikateľov. AXA ocenila našu prácu v poistení motorových vozidiel a v oblasti DDS. V poisťovni GENERALI INSIA SK získala ocenenie skokan roka v medziročnom náraste. 

V druhej polovici roku uviedla INSIA v spolupráci s ČSOB pojišťovnou unikátne „InsurTech“ riešenie poistenia jednotlivých faktúr proti nezaplateniu pre živnostníkov a malé firmy. Komplexnú službu PoistenáFaktúra.cz, ktorá okrem poistenia zahrňuje tiež aktívne sledovanie platby, urgenciu odberateľov a všetky kroky spojené s vymáhaním pohľadávky.

„V minulom roku sme v INSIA oslávili štvrťstoročnice. Rada by som poďakovala našim partnerom a obchodníkom, ktorí sa podieľajú na výsledkoch celej skupiny. Naše poďakovanie patrí tiež zamestnancom centrály INSIA, ktorí sa venujú podpore členov siete a napomáhajú spokojnosti našich klientov“, doplnila výkonná riaditeľka INSIA a.s., Petra Fenclová.

Medzi ciele pre rok 2018, ale i do ďalších rokov, si INSIA stanovila ďalšiu digitalizáciu procesov, vývoj nových nástrojov na podporu a efektivitu práce maklérov v sieti a neustále zdokonaľovanie služieb.

Viac o spoločnosti na www.insia.sk

 

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web