ÚvodO INSIAAktualityINSIA potvrdzuje pozíciu FinTech lídra

INSIA potvrdzuje pozíciu FinTech lídra

11. December 2018 | Rubriky: Aktuality | Blog | INSIA aktuality

INSIA potvrdzuje pozíciu FinTech lídra

Termín FinTech predstavuje prepojenie tradičného sveta financií s modernými technológiami. V novej infografike portálu Fintech Cowboys, ktorý pravidelne monitoruje českú FinTech scénu, sa opäť objavila revolučná služba z dielne INSIA. Viete aká?

Jedným zo 4 reprezentantov odboru poistenia v českom FinTech prostredí je služba PojištěnáFaktura.cz, ktorá bola spustená minulý rok v septembri ako jedna z prvých služieb tohto typu na svete. Služba zjednodušuje menším a stredným podnikateľom život tým, že umožňuje poistiť si jednotlivé faktúry proti nezaplateniu. Okrem úhrady prípadnej finančnej straty poskytuje poistenie faktúr i systém upomínania a vymáhania platieb, a to všetko klient sleduje online.

Sme radi, že vo Fintech Cowboys si všímajú veci, ktoré robíme. Milujeme technológie a posúvame trh dopredu. Členovia siete INSIA tak získavajú významnú konkurenčnú výhodu" - uviedol Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s.

Infografika

FintechCZ-Infografika-2018-11

 

INSIA ako technologický inovátor

INSIA dlhodobo kladie veľký dôraz na vývoj najmodernejších online nástrojov, špeciálne navrhnutých pre potreby hypotekárnych a poisťovacích maklérov. Členom siete ponúka bezkonkurenčné podmienky a celý rad výhod, vďaka ktorým sú vždy o krok pred konkurenciou.

Šikovní ľudia sa nestratia

Aktuálne INSIA hľadá iOS vývojára na centrálu v Prahe. Pokiaľ ste vývojár alebo o niekom viete, neváhajte nás kontaktovať.

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web