\

ÚvodO INSIAAktualityINSIA potvrdzuje pozíciu FinTech lídra

INSIA potvrdzuje pozíciu FinTech lídra

11. December 2018 | Rubriky: Aktuality | Blog | INSIA aktuality

INSIA potvrdzuje pozíciu FinTech lídra

Termín FinTech predstavuje prepojenie tradičného sveta financií s modernými technológiami. V novej infografike portálu Fintech Cowboys, ktorý pravidelne monitoruje českú FinTech scénu, sa opäť objavila revolučná služba z dielne INSIA. Viete aká?

Jedným zo 4 reprezentantov odboru poistenia v českom FinTech prostredí je služba PojištěnáFaktura.cz, ktorá bola spustená minulý rok v septembri ako jedna z prvých služieb tohto typu na svete. Služba zjednodušuje menším a stredným podnikateľom život tým, že umožňuje poistiť si jednotlivé faktúry proti nezaplateniu. Okrem úhrady prípadnej finančnej straty poskytuje poistenie faktúr i systém upomínania a vymáhania platieb, a to všetko klient sleduje online.

Sme radi, že vo Fintech Cowboys si všímajú veci, ktoré robíme. Milujeme technológie a posúvame trh dopredu. Členovia siete INSIA tak získavajú významnú konkurenčnú výhodu" - uviedol Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s.

Infografika

FintechCZ-Infografika-2018-11

 

INSIA ako technologický inovátor

INSIA dlhodobo kladie veľký dôraz na vývoj najmodernejších online nástrojov, špeciálne navrhnutých pre potreby hypotekárnych a poisťovacích maklérov. Členom siete ponúka bezkonkurenčné podmienky a celý rad výhod, vďaka ktorým sú vždy o krok pred konkurenciou.

Šikovní ľudia sa nestratia

Aktuálne INSIA hľadá iOS vývojára na centrálu v Prahe. Pokiaľ ste vývojár alebo o niekom viete, neváhajte nás kontaktovať.

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Facebook YouTube LinkedIn