ÚvodO INSIAAktualityKontakty na poisťovne po ruke aj v iPhone

Kontakty na poisťovne po ruke aj v iPhone

12. Novembra 2014 | Rubriky: Aktuality

Pre veľký záujem o aplikáciu Poisťovne v systéme Android vyvinula INSIA aj verziu pre systém iOS. Užitočnú aplikáciu uľahčujúcu prácu poisťovacím sprostredkovateľom tak teraz môžu využívať aj vlastníci telefónov spoločnosti Apple.

Aplikácia Poisťovne obsahuje prehľadný adresár dôležitých telefónnych čísiel, ktoré klienti potrebujú v prípade hlásenia škodných udalostí či kontaktovania asistenčných služieb. Aplikácia bola vyvinutá pre všetkých poisťovacích sprostredkovateľov predovšetkým preto, aby mohli svojim klientom poskytovať rýchlejší a kvalitnejší servis.

Veľmi užitočnou funkciou aplikácie Poisťovne je to, že každé číslo môže sprostredkovateľ jednoducho odoslať formou textovej správy klientovi a ten už do poisťovne či na asistenčnú službu môže zavolať sám.
Aplikácia Poisťovne je teraz dostupná zadarmo a bez nutnej registrácie nielen v Google Play, ale aj na iTunes.

INSIA sa neustále snaží prichádzať s novinkami, aby pomáhala svojim členom rásť a uľahčila im ich každodenné činnosti. S novou aplikáciou Poisťovne tak má každý pri sebe vždy tie najdôležitejšie kontakty, ktoré môže potrebovať. Aktuálne a prehľadné.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web