ÚvodO INSIAAktualityS INSIA máte kontakty na poisťovne vždy po ruke

S INSIA máte kontakty na poisťovne vždy po ruke

15. September 2014 | Rubriky: Aktuality

INSIA vyvinula užitočnú aplikáciu pre smartfóny, ktorá všetkým poisťovacím sprostredkovateľom uľahčí prácu a skvalitní služby poskytované klientom.

Kvalitný a dlhodobý vzťah makléra a jeho klienta je založený predovšetkým na schopnosti a možnosti makléra rýchlo pomôcť klientovi v jednej z najťažších fáz každého poistenia, a to v prípade, že sa stane poistná udalosť. INSIA si je vedomá, že zohnať ihneď aktuálne kontakty na príslušnú poisťovňu môže byť pre obchodníka, ktorý je napríklad práve mimo kanceláriu, zložité, a preto prináša všetkým sprostredkovateľom šikovnú novinku v podobe Android aplikácie pre smartfóny.

Aplikácia Poisťovne obsahuje prehľadný adresár dôležitých telefónnych čísiel, ktoré klienti potrebujú v prípade hlásenia škodných udalostí či kontaktovania asistenčných služieb a rozhodne by nemala chýbať v telefóne žiadneho poisťovacieho sprostredkovateľa.

Veľmi užitočnou funkciou aplikácie Poisťovne je to, že každé číslo môže sprostredkovateľ jednoducho odoslať formou textovej správy klientovi a ten už do poisťovňu či asistenčnú službu môže zavolať sám.

     

INSIA sa neustále snaží prichádzať s novinkami, aby pomáhala svojim členom rásť a uľahčila im ich každodenné činnosti. S novou aplikáciou Poisťovne tak má každý pri sebe vždy tie najdôležitejšie kontakty, ktoré môže potrebovať. Aktuálne a prehľadné.

Aplikácia Poisťovne je dostupná v Google Play, kde si ju môže zdarma stiahnuť každý poisťovací sprostredkovateľ alebo finančný poradca a zlepšiť tak servis poskytovaný svojim klientom.

Programátori INSIA sa veľmi intenzívne venujú vývoju aplikácií pre mobilné telefóny. Nedávno INSIA spustila do skúšobnej prevádzky aj Android verziu svojho unikátneho systému YETI.

Nová aplikácia Poisťovne ďalej prispeje k zlepšeniu spolupráce INSIA s poisťovňami, ktorú potvrdilo aj umiestenie na vynikajúcom 2. mieste v prestížnej ankete Poisťovací maklér roku 2013, kde poisťovne hodnotili kvalitu a spoluprácu so sprostredkovateľmi. Členovia siete INSIA majú prístup k exkluzívnym podmienkam u viac než 100 finančných inštitúcií a nielen toto ocenenie je dôkazom ich profesionality.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web