ÚvodPoistenie osôbPoistenie vozidielMobilná aplikácia AutoMobilNovinky

Novinky

Aplikácia AutoMobil Vám ukáže, kde presne parkuje Vaše auto!

Aplikácia AutoMobil vám ukáže, kde presne parkuje vaše auto! 30. Mája 2023 | 

Hľadanie zaparkovaného auta na zaplnenom parkovisku alebo vo veľkom, cudzom meste môže byť frustrujúce. Nehovoriac o strese pri blúdení lesom a hľadaní tej správnej lesnej cesty, kde ste svojho plechového miláčika len na chvíľku opustili. Aplikácia AutoMobil preto ponúka novú funkciu "Kde parkuje moje auto?" Vďaka nej si jednoducho uložíte GPS polohu vášho zaparkovaného vozidla priamo do aplikácie a blúdeniu je navždy koniec!

AutoMobil: Najnovšie nájdete v aplikácii slovník poistenia!

AutoMobil: Najnovšie nájdete v aplikácii slovník poistenia! 13. Apríla 2023 | 

Poistné produkty a služby môžu byť pre mnoho ľudí mätúce, a preto v aplikácii AutoMobil najnovšie nájdete slovník poistenia, ktorý vám objasní dôležité pojmy zo sveta poistenia vozidiel. Vďaka slovníku poistenia sa v jednotlivých typoch poistenia nestratíte a budete mať tie najdôležitejšie informácie vždy po ruke.

AutoMobil: Vygenerujte si kompletnú servisnú históriu Vášho vozidla a zdieľajte ju podľa potreby

Najnovšie je v aplikácii AutoMobil možné uložiť servisnú knižku do mobilu! 21. Marca 2023 | 

Aplikácia Automobil prichádza s novou funkciou, ktorú určite ocení mnoho majiteľov vozidiel. Najnovšie si môžete kedykoľvek vygenerovať aktuálnu servisnú knižku svojho automobilu v PDF formáte. Knižku potom môžete ľahko zdieľať so svojim mechanikom v autoservise, záujemcom o kúpu vozidla alebo kýmkoľvek, kto do nej práve potrebuje nahliadnuť.

Aká je povinná výbava auta v roku 2023?

Aká je povinná výbava auta v roku 2023? 13. Januára 2023 | 

Povinná výbava auta sa v priebehu časov menila. Naposledy došlo k zmene v roku 2018, kedy sa povinná výbava v aute zjednodušila. Viete, čo všetko musíte v aute voziť so sebou? Poďme sa na to spoločne pozrieť!

Aplikácia AutoMobil oslavuje 2 roky! Na oslavu dostala balíček drobných vylepšení

Aplikácia AutoMobil oslavuje 2 roky! Na oslavu dostala balíček drobných vylepšení 29. Novembra 2022 | 

Už 30. novembra oslávi mobilná aplikácia AutoMobil 2. výročie, a tak od nás dostala na oslavu ďalší balíček vylepšení! Tentokrát sme sprehľadnili zadávanie servisných úkonov a uľahčili pridávanie diaľničných známok! Zmenou prešla aj úvodná stránka, ktorá sa ukazuje novým používateľom, keď si aplikáciu prvýkrát stiahnu.

Aplikácia Automobil má centrum notifikácií! Všetky notifikácie si môžete spravovať na jednom mieste!

Aplikácia Automobil má centrum notifikácií! Po novom si už môžete spravovať všetky notifikácie na je 10. Októbra 2022 | 

Mobilná aplikácia AutoMobil má ďalšiu vychytávku! Tentokrát sme do nej pridali CENTRUM NOTIFIKÁCIÍ. V aplikácii tak máte všetky notifikácie prehľadne na jednom mieste a nielen to! Z centra notifikácií si môžete všetky notifikácie priamo spravovať (editovať, mazať a pridávať nové).

Novinky v aplikácii AutoMobil: Elektronická servisná knižka a mapa autoservisov

Novinky v aplikácii AutoMobil: Elektronická servisná knižka a mapa autoservisov 19. September 2022 | 

Mobilná aplikácia AutoMobil má ďalšie vychytávky! Tentokrát sme do nej zabudovali elektronickú servisnú knižku a mapu autoservisov. Konečne si do aplikácie môžete zaznamenávať servisné úkony k vašim vozidlám. A nielen to! Servisné úkony si dokonca môžete naplánovať na ľubovoľný dátum a aplikácia vás včas upozorní na návštevu autoservisu.

Novinka v aplikácii AutoMobil: Nahrajte si ľubovoľné osobné doklady a nastavte si ich platnosť

Novinka v aplikácii AutoMobil: Nahrajte si ľubovoľné osobné doklady a nastavte si ich platnosť 30. Augusta 2022 | 

Mobilná aplikácia AutoMobil sa už pýši ďalšou vychytávkou! Tentokrát si do nej môžete nahrať ľubovoľné osobné doklady a nastaviť si pri nich dátum platnosti. Môžete si nahrať napríklad preukaz zdravotnej poisťovne, medzinárodný vodičský preukaz, zbrojný preukaz či doklad o najvyššom ukončenom vzdelaní. Proste všetko čo potrebujete mať poruke.

Do aplikácie AutoMobil si môžete nahrať ľubovoľné dokumenty k autu a nastaviť si vlastné notifikácie

Do aplikácie AutoMobil si už môžete nahrať ľubovoľné dokumenty k autu a nastaviť si vlastné notifikácie 12. Augusta 2022 | 

Do mobilnej aplikácie AutoMobil sme implementovali ďalšiu vychytávku! Tentokrát si do nej môžete nahrať ľubovoľné dokumenty k autu a nastaviť si k nim vlastné notifikácie. Môžete si nahrať napríklad veľký techničák alebo notifikáciu, ktorá vás upozorní na dátum expirácie niektorej položky z vašej autolekárničky. Fantázii sa medze nekladú!

Od 1.júla 2022 už nevoláme políciu ku každej nehode. Kedy už NIE a kedy ÁNO?

Od 1.júla 2022 už nevoláme políciu ku každej nehode. Kedy už NIE a kedy ÁNO? 30. Júna 2022 | 

Až doteraz dlhé roky platilo, že vodiči boli povinní privolať políciu ku každej dopravnej nehode na území Slovenska, ak materiálna škoda presiahla 3990 Eur. V praxi to však spôsobovalo čoraz viac problémov, pretože bežní vodiči častokrát nedokázali odhadnúť výšku škody najmä v prípadoch, kedy sa na prvý pohľad zdala škoda banálnou. Ako je to od 1.júla 2022?

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web