ÚvodO INSIAAktualityINSIA medzi elitou, tržby vzrástli o 11 %!

INSIA medzi elitou, tržby vzrástli o 11 %!

3. Mája 2019 | Rubriky: Aktuality | Blog

INSIA medzi elitou, tržby vzrástli o 11 %!

Sieť poisťovacích a hypotekárnych maklérov INSIA SK s.r.o. znovu potvrdila svoju pozíciu na slovenskom trhu. Za rok 2018 vykázala 12 108 718 EUR v konsolidovaných tržbách, čo predstavuje medziročný nárast o 11 %. Čím všetkým prispel do poistného trhu jeden z najväčších technologických inovátorov v odbore?

INSIA stále rastie

Potvrdil sa dlhodobý trend, že INSIA je medzi finančnými poradcami stále populárnejšia. Počet partnerov k 31. 12. 2018 dosiahol na Slovensku počet 372 a v ČR 1 100.

V minulom roku sme usilovne pracovali na tom, aby sme našim partnerom čo najviac zjednodušili ich prácu a pomohli so spracovaním zvýšenej administratívy, ktorú nám priniesla nová regulácia GDPR. Vďaka tejto podpore INSIA sa naši partneri môžu venovať predovšetkým svojim klientom,“ uviedol Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA a.s.

Pravidelné stretnutia a vzdelávanie

Členovia siete sa pravidelne stretávajú, vzdelávajú, zdieľajú informácie a utužujú vzťahy.  V apríli sa v žilinskom hoteli Holiday Inn konal už štvrtý ročník konferencie INSIA MARKET pre členov siete INSIA. Ďalšia pravidelná akcia, INSIA ACTION, sa konala v júli v areáli Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. V novembri sa uskutočnil v hoteli Turiec v Martine prvý ročník odbornej konferencie INSIA MARKET Life.

Vrcholom roka bol jubilejný 10. ročník odbornej konferencie INSIAFEST, ktorej sa zúčastnilo 270 účastníkov z radov členov siete INSIA zo Slovenska a Česka a zástupcov obchodných partnerov. Partnerom konferencie bola finančná skupina ČSOB.

Ďalšie významné ocenenia

V priebehu roka dostala INSIA mnohé ocenenia. Za výborné produkčné výsledky dosiahnuté v spoločnosti AXA získala INSIA SK ocenenie v dvoch kategóriách.

Ďalej INSIA SK prebrala ocenenie za dosiahnuté obchodné výsledky v poisťovni Union a na konferencii partnerskej inštitúcie Allianz – Slovenská poisťovňa získala INSIA SK ocenenia v troch kategóriách.

INSIA udáva smer


INSIA SK sa umiestila na peknom 6. mieste v historicky prvom vydaní rebríčka TOP 30 poisťovacích maklérov, ktorý zverejnil odborný spravodajský portál oPoistení.sk.

Uviedli sme úplne novú aplikáciu POISŤOVNE, vďaka ktorej majú nielen poradcovia INSIA všetky dôležité kontakty do poisťovní vždy po ruke.

 „Ďakujem všetkým partnerom a obchodníkom, ktorí sa podieľajú na úspechu celej spoločnosti. Poďakovanie patrí aj všetkým zamestnancom centrály, ktorí podporujú členov siete a starajú sa o spokojnosť našich klientov,“ dodal Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA a.s.

Do ďalších rokov INSIA plánuje naďalej pokračovať v raste a vyvíjať najmodernejšie online nástroje, ktoré finančným špecialistom uľahčia život.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web