ÚvodBlogNová aplikácia POISŤOVNE

Nová aplikácia POISŤOVNE

23. Januára 2019 | Rubriky: Blog | Aktuality | INSIA aktuality

Nová aplikácia POISŤOVNE

INSIA dlhodobo patrí vo svojom obore k špičke vo vývoji najmodernejších online nástrojov. Pre finančných poradcov pravidelne predstavuje užitočných pomocníkov, ktorí im uľahčujú prácu. Vyskúšajte novú aplikáciu Poisťovne.

Úplne nová, prepracovaná aplikácia teraz ponúka automaticky aktualizované údaje všetkých poisťovní, ktoré fungujú na trhoch, kde INSIA pôsobí. Pri každom zázname tak ľahko nájdete možnosť preposlať klientovi napríklad kontaktné údaje na klientskú linku, alebo vás aplikácia rovno dovedie na adresu poisťovne a to vďaka spolupráci s vašou obľúbenou navigáciou.

google play SK

S touto aplikáciou budete mať všetky dôležité kontakty na poisťovne vždy po ruke.

poistovne screen

Na základe spätnej väzby sme pridali tiež možnosť volať maklérsku linku danej poisťovne a v neposlednom rade sme umožnili ešte jednu dôležitú novinku. Teraz si môžete ku každej poisťovni pridať vlastné kontakty z adresára. Už si nebudete musieť spomenúť komu máte z poisťovne zavolať, všetko totiž uvidíte na jednom mieste!

Aplikáciu môžete sťahovať na Google Play.

Pozrite sa na video prezentáciu aplikácie:

 

Technológie jednoducho milujeme

INSIA dlhodobo kladie veľký dôraz na vývoj najmodernejších online nástrojov, špeciálne navrhnutých pre potreby hypotekárnych a poisťovacích maklérov. Členom siete ponúka bezkonkurenčné podmienky a celý rad výhod, vďaka ktorým sú vždy o krok pred konkurenciou.

 
Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web