ÚvodBlogPodnikáte v Čechách a potrebujete poistiť?

Podnikáte v Čechách a potrebujete poistiť?

15. Januára 2019 | Rubriky: Blog | INSIA aktuality

Podnikáte v Čechách a potrebujete poistiť?

Máte české ŠPZ a potrebujete poistenie? Člen siete INSIA SK - firma FINFIT, spol. s r.o. rozširuje svoje obchodné aktivity do Českej republiky a vie Vám s tým pomôcť.

Firma FINFIT, spol. s r.o. sídli v meste Skalica, čo je v tesnej blízkosti hraníc s ČR. Majitelia firmy - Patrik Zálešák a Ivana Zálešáková - sa rozhodli využiť potenciál polohy a trhu pohraničnej oblasti.

Ako to celé vzniklo Vám povie p. Zálešák sám: „Od myšlienky, vízie k realizácii cieľa už potom nebolo až tak ďaleko. Bolo treba splniť zákonné náležitosti, založiť firmu v ČR, jej sídlo, zaplatiť poplatkovú štruktúru a pod. V roku 2018 sme založili v Českej republike po splnení podmienok na zazmluvnenie firmu FINFIT CZ, spol. s r.o. Konateľka firmy Ivana Zálešáková úspešne prešla licenčnou skúškou na PPZ v ČR.”

Ďalej dodáva: „To, prečo sme si dali tento cieľ bolo, že žijeme na pohraničí, kde mnohí ľudia, ktorí sú slovenskí štátni občania pracujú alebo majú rodinu alebo pôvod v ČR. Ako jediní na Slovensku máme možnosť uzatvoriť klientom používajúcim motorové vozidlo na českých ŠPZ zákonné poistenie, taktiež majetkové, životné, neživotné poistenie.

FINFIT CZ je koordinátorom pre ČR v spolupráci s INSIA CZ. Účet firmy je vedený v českých korunách, sídlo je v ČR a teda všetko, čo je potrebné, je riešené v rámci ČR - avšak zo slovenskej kancelárie.”

Budeme veľmi radi, ak sa s Vašimi požiadavkami obrátite na nás. Radi Vám pomôžeme a v prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich s problematikou nás môžete kontaktovať :

Patrik Zálešák, FINFIT, spol. s r.o., +421 907 983 309, _8GBZ92rWerCR94WHbACZZ29-f

 

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web