ÚvodPoistenie osôbPoistenie vozidielMobilná aplikácia AutoMobilNovinkyAplikácia AutoMobil oslavuje 2 roky! Na oslavu dostala balíček drobných vylepšení

Aplikácia AutoMobil oslavuje 2 roky! Na oslavu dostala balíček drobných vylepšení

29. Novembra 2022 | Rubriky: Novinky | Blog

Aplikácia AutoMobil oslavuje 2 roky! Na oslavu dostala balíček drobných vylepšení

Už 30. novembra oslávi mobilná aplikácia AutoMobil 2. výročie, a tak od nás dostala na oslavu ďalší balíček vylepšení! Tentokrát sme sprehľadnili zadávanie servisných úkonov a uľahčili pridávanie diaľničných známok! Zmenou prešla aj úvodná stránka, ktorá sa ukazuje novým používateľom, keď si aplikáciu prvýkrát stiahnu.

 

 

Aplikácia AutoMobil je tu s nami už dva roky. Poctivo ju v našej programátorskej dielni INSIA nepretržite vylepšujeme. A to hlavne vďaka spätnej väzbe používateľov, ktorí aplikáciu používajú.

Čo všetko počas tohto roka do aplikácie pribudlo?

Jednoduchšia správa servisných úkonov a diaľničnej známky

Prinášame pár drobných vylepšení, ktoré vám uľahčia používanie aplikácie. Po novom môžete skryť akýkoľvek servis, ktorý už nechcete používať, vďaka čomu sa vám neukáže pri zadávaní servisného úkonu. Ďalej sme spríjemnili zadávanie diaľničných známok, teraz sa vám pri výbere diaľničnej známky ukáže rovno jej cena a koniec platnosti. Vylepšili sme aj úvodnú stránku, ktorá sa ukazuje novým používateľom, keď si prvýkrát stiahnu aplikáciu.

2811_sk                    

Aplikácia AutoMobil oslavuje dva roky!

Vedeli ste, že aplikácia AutoMobil je tu s vami už dva roky a používa ju čoraz viac užívateľov? Za dva roky existencie má celkom vyše 20 000 inštalácií a každý mesiac ich počet rastie. Veríme, že je to hlavne vďaka tomu, že aplikáciu neustále vylepšujeme a premýšľame nad každou spätnou väzbou, ktorú dostávame od užívateľov. Ak aplikáciu ešte stále nemáte vo svojom mobile, tak je najvyšší čas to napraviť. Objavte kúzlo aplikácie AutoMobil aj vy!

Nezabudnite na trezor!

Pre maximálnu bezpečnosť odporúčame aktivovať aj trezor na doklady, vďaka ktorému získate ešte vyššiu úroveň zabezpečenia vašich osobných dokladov.

Aplikácia AutoMobil je nepostrádateľný partner na cestách!

Sťahujte zdarma pre Android aj iOS.

   google-play-badge sk        app-store_sk

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web