ÚvodBlogChystáte sa vyraziť na hory alebo niekam za teplom? Mrknite sa, na čo by ste nemali zabudnúť

Chystáte sa vyraziť na hory alebo niekam za teplom? Mrknite sa, na čo by ste nemali zabudnúť

8. Februára 2022 | Rubriky: Blog | Poistenie osôb

Chystáte sa vyraziť na hory alebo niekam za teplom? Mrknite sa, na čo by ste nemali zabudnúť

Cestovanie môže byť v dnešnej dobe značne stresujúce. Či už pre najrôznejšie covidové opatrenia, ktoré sú v každom štáte iné, alebo preto, že musíte zariadiť všetko potrebné a nezabudnúť na nič dôležité. Prinášame vám zopár tipov, aby ste si vašu dovolenku užili v maximálnej pohode bez ohľadu na to, či ju budete tráviť v teple alebo v zime. Myslíme na všetko!

Zo všetkého najskôr...

Ešte pred vycestovaním sa uistite, že spĺňate všetky podmienky ohľadom covidových opatrení, ktoré v danom štáte platia. Pozrite si aj podmienky, platné v čase vášho návrtu na Slovensko. Aktuálne informácie sa dozviete na webe Ministerstva zahraničných vecí SR..

Traja strážcovia, bez ktorých sa nezaobídete

Nikkto z nás nechce premýšľať na tým, čo zlého by sa nám mohlo na dovolenke prihodiť. Aj keď nemá zmysel maľovať čerta na stenu, určite je fajn,  aby sme boli realisti a aby nám niekto na cestách kryl chrbát. A na to nám skvele poslúži trojica strážcov v podobe cestovného poisteniapoistenia zodpovednosti a úrazového poistenia. Ich zmysel oceníte hlavne vtedy, ak sa niečo udeje, pretože dokážu ušetriť naozaj kopec peňazí.A v zahraničí, kde je väčšinou všetko nepomerne drahšie, to platí obzvlášť.

Chystáte se na dovolenou Mrkněte, na co byste neměli zapomenout

Na dovolenku autom? Aplikácia AutoMobil vám pomôže s diaľničnou známkou i pri neočakávaných situáciách

Pri cestách autom výborne poslúži aj mobilná aplikácia AutoMobil, ktorá je zdarma a výrazne vám cestovanie uľahčí. Pomôže vám s kúpou diaľničnej známky (aj zahraničnej) a navíc vás bude krok po kroku viesť pri neočakávanej situácii, akou je nehoda či porucha auta. Okrem toho v nej nájdete kontakty na poisťovne, ich asistenčné služby alebo aj mapu najbližších staníc, ak potrebuje absolvovať kontrolu STK. Aplikácia je pre operačné systémy Android i iOS a všetko potrebné nájdete tu.

Sťahujte aplikáciu pre Android i iOS

google-play-badgeapp-store_cz-01

Chystáte sa na dovolenku, ale nie ste si istí, že máte správne nastavené poistenie? Profesionáli zo siete INSIA vám radi poradia - kontaktujte nás.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web