ÚvodBlogMobilná aplikácia AutoMobil prehlbuje vzťah medzi poisťovacím maklérom a klientom

Mobilná aplikácia AutoMobil prehlbuje vzťah medzi poisťovacím maklérom a klientom

23. Júla 2021 | Rubriky: Blog | INSIA aktuality | Aktuality

Mobilná aplikácia AutoMobil prehlbuje vzťah medzi poisťovacím maklérom a klientom

Bezplatná mobilná aplikácia AutoMobil z dielne INSIA je nielen bezkonkurenčným spoločníkom na cestách, ale prehlbuje vzájomný vzťah a udržuje kontakt medzi poisťovacím maklérom a jeho klientom.

 

 

 
Prečo je aplikácia AutoMobil užitočná pre každého vodiča?
  • údaje o svojom vozidle máte prehľadne na jednom mieste a vždy pri sebe,
  • dôležité termíny (STK, výročie poistky a iné) vám pripomenú voliteľné notifikácie,
  • priamo z aplikácie si kúpite elektronickú diaľničnú známku slovenskú aj zahraničnú,
  • jednoduchý sprievodca vám pomôže v prípade poruchy či nehody,
  • z mapy STK si priamo môžete dohodnúť termín kontroly,
  • k dispozícii máte linku pomoci vodičom aj kontakty na poisťovne,
  • agendu s históriou vozidla a budúcimi termínmi máte v mobile,

Aplikácia udržuje vzťah medzi poisťovacím maklérom a klientom

Pre maklérov siete INSIA a ich klientov obsahuje aplikácia aj niečo navyše. Každý klient si môže do aplikácie jednoducho stiahnuť  všetky aktuálne údaje o svojom vozidle i poistné zmluvy k nemu. Údaje teda nemusí vyplňovať ručne.

Naviac, po stiahnutí týchto údajov má klient k dispozícii aj kontaktné údaje na svojho poisťovacieho makléra a môže ho tak priamo z aplikácie kontaktovať vždy, keď ho potrebuje. 

"Sme radi, že je o našu bezplatnú aplikáciu AutoMobil taký veľký záujem. Pozitívne odozvy od užívateľov jasne dokazujú, že sú s aplikáciou spokojní a naozaj im uľahčuje život nielen na cestách. Všetky naše aplikácie vyvíjame tak, aby mali vysokú pridanú hodnotu nielen pre maklérov siete INSIA a ich klientov, ale aj pre užívateľov z radov širokej verejnosti." uviedla k úspešnej novinke Monika Vlčková, konateľka INSIA SK, s.r.o.

Vďaka tomu dochádza k prehlbovaniu vzťahu medzi klientom a poisťovacím maklérom, ktorý je ten prvý, na koho sa klient obracia, ak sa ocitne v problémoch.

Pomáhame našim maklérom s dôrazom na automatizáciu a personalizáciu

V dnešnej dobe už nestačí iba byť dobrým poisťovacím maklérom. Klienti sú stále náročnejší a očakávajú komplexný servis. Keď však máte v portfóliu veľké množstvo klientov, je pre vás ako finančného sprostredkovateľa prakticky nemožné pravidelne komunikovať s každým klientom osobitne. To si v INSIA veľmi dobre uvedomujeme a preto sme aj pri vývoji aplikácie AutoMobil kládli dôraz na to, aby prehlbovala vzťah medzi maklérom a jeho klientom.

Okrem toho má každý maklér INSIA k dispozici automatizovaný systém personalizovaných emailov a videí, ktorý v jeho mene odosiela v presne určených intervaloch prehľad poistenia a informačný mail pred blížiacim sa výročím poistnej zmluvy. Klientovi tak neunikne nič dôležité a maklér je s ním v pravidelnom kontakte. 

Každý maklér si pritom môže sám a veľmi jednoducho nastaviť, ktoré typy emailov chce svojim klientom zasielať automaticky a ktoré nie. Sám sa teda rozhoduje, či bude tento automatizovaný servis používať a v akom rozsahu. Aj v tom má maklér INSIA slobodu v rozhodovaní. 

Vyskúšajte si aplikáciu AutoMobil - je ZDARMA pre širokú verejnosť!

                         google-play-badge sk             app-store_sk

Čo je INSIA?

INSIA je jedna z najväčších nemultilevelových sietí poisťovacích a úverových maklérov. Kladieme veľký dôraz na vývoj najmodernejších najmodernejších online nástrojov, špeciálne navrhnutých pre potreby našich finančných sprostredkovateľov. 

Členom našej siete vytvárame bezkonkurenčné podmienky, vďaka ktorým sú vždy o krok pred konkurenciou. Táto komplexná podpora nezávislých maklérov je základným stavebným kameňom podnikateľskej filozofie značky INSIA.

Ste sprostredkovateľ poistenia a uvažujete o zmene svojho pôsobiska? 

Pozrite si viac

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web