ÚvodSpoluprácaProvízie na klik

Provízie na klik

Peniaze, keď ich potrebujete

Znovu sme predbehli konkurenciu a pružne zareagovali na aktuálne potreby poradcov. Prichádzame s vizionárskym riešením pre ľudí, ktorým klasické týždenné alebo mesačné zúčtovanie nestačí. 

Ako prvá spoločnosť na trhu dávame svojim poradcom k dispozícii kúzelné tlačidlo "POŽIADAŤ O ÚHRADU", vďaka ktorému si môžu sami vyplácať svoje peniaze. Navyše toto tlačidlo má každý poradca stále po ruke, pretože je súčasťou aplikácie Yeti Mobile pre chytré telefóny Android a iOS.

„Vždy nám išlo o to, aby sme našim partnerom čo najviac uľahčovali prácu. Čím viac času majú na svojich klientov, tým viac zarobia. Som rád, že sme im dali do rúk nástroj, vďaka ktorému si môžu sami vyplatiť spárované provízie v okamihu, keď ich potrebujú. Dokazuje to, že slobodné podnikanie nie je v INSIA len prázdny pojem.“ okomentoval revolučnú novinku Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s.

provizenaklik_realistic_web2

Absolútna sloboda vo vyplácaní provízií

Výplata provízie, kedykoľvek uznáte za vhodné? Jednoducho, jedným kliknutím v mobilnej aplikácii? Nie, to nie je hudba budúcnosti, pre poradcov INSIA je to už každodenná realita.

Už dlho majú poradcovia INSIA vo svojej mobilnej aplikácii Yeti k dispozícii aktuálny stav provízií k výplate, ktorý sa počíta on-line v reálnom čase. Doteraz však bolo treba vždy počkať, až finančné oddelenie centrály provízie hromadne spracuje a odošle príkazy do banky. To je však minulosť.

Už žiadne nekonečné čakanie na uzávierky a výplaty. INSIA znovu dokázala, že je absolútna špička v orientácii na poradcov a vychádza tak v ústrety najmä potrebám nováčikov v odbore, ktorí zatiaľ nemajú stabilný kmeň následných provízií a potrebujú výrazne investovať do svojho podnikania. A tu platí príslovie "Kto rýchlo dáva, dvakrát dáva".

Zarobíte si viac

Pravidelne svojim partnerom prinášame užitočné digitálne nástroje a zlepšujeme podmienky pre ich podnikanie v oblasti finančného sprostredkovania.

Vďaka zvýšenej efektivite môžete za ten istý čas aj vy obslúžiť viac klientov a tým aj zarobiť viac.

Revolučný systém vyplácania provízií nie je určite poslednou vychytávkou, ktorou nás technologická dielňa INSIA v budúcnosti prekvapí. #provizienaklik 

Ste sprostredkovateľ poistenia (VFA)?
Ste poisťovací maklér (PFA)?
Ste špecialista na životné alebo neživotné poistenie?
Ste odborník na hypotéky či spotrebiteľské úvery?

Chcete sami rozhodovať o tom, kedy si vyplatíte provízie?

DAJTE NÁM O SEBE VEDIEŤ

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web