ÚvodBlogŠpecialista na poistenie právnej ochrany v našich radoch

Špecialista na poistenie právnej ochrany v našich radoch

14. Augusta 2018 | Rubriky: Blog | INSIA aktuality | Aktuality

Špecialista na poistenie právnej ochrany v našich radoch

Členom siete INSIA SK sa stal Ing. Peter Mlynárik z Košíc, odborník v oblasti poistenia právnej ochrany. 

Čo ho viedlo k zmene, Vám povie sám. „Do siete INSIA SK prichádzam z D.A.S. ako jedinej špecializovanej poisťovne právnej ochrany na Slovensku, kde som pôsobil od jej založenia takmer 21 rokov v rôznych pozíciách na obchodnom úseku. Dôvodom k tejto zmene bola nedávna akvizícia troch spoločností D.A.S v Európe poisťovňou Allianz-SP, medzi nimi aj tej slovenskej.

To ma priviedlo k myšlienke otvoriť v Košiciach CENTRUM POISTENIA PRÁVNEJ OCHRANY a poskytovať komplexné služby nielen v oblasti predaja poistenia právnej ochrany, ale aj poradenstva a pomoci klientom pri jeho následnom využívaní, a to v rámci celého portfólia poistenia právnej ochrany, ktoré poskytujú v tomto segmente už dlhšiu dobu viaceré poisťovne. Chcem tým každému záujemcovi umožniť, aby mal nastavenú právnu ochranu maximálne efektívne aj v oblasti zmlúv so svojimi ostatnými poistiteľmi.

Naviac, počas môjho dlhoročného pôsobenia v D.A.S. ma mnohí klienti žiadali, aby som im okrem právnej ochrany spravoval aj iné ich poistenia, čo som vždy vnímal ako prejav mimoriadnej dôvery i ocenenie mojich skúseností a vedomostí. Veľmi rád preto každému dôveru splatím a budem poskytovať aj túto službu.

Od prvej chvíle mi bolo jasné, že pre svoj projekt potrebujem stabilného, dôveryhodného a na Slovensku dlhodobo etablovaného partnera, preto som absolvoval niekoľkomesačný maratón rokovaní s viacerými subjektmi.

Vo finále som sa nakoniec rozhodol pre spoluprácu so spoločnosťou INSIA SK, kde som našiel nielen výborné zázemie, ale aj nadšený prístup k mojej vízii v oblasti poistenia právnej ochrany a najmä skvelých ľudí, ochotných na tomto projekte spolupracovať. Som presvedčený, že naša spoločná misia bude úspešná a pre klientov mimoriadne užitočná.“

kontakt SK

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web