ÚvodBlogVýznamný košický maklér novým členom INSIA SK

Významný košický maklér novým členom INSIA SK

4. Júla 2018 | Rubriky: Blog | INSIA aktuality | Aktuality

Významný košický maklér novým členom INSIA SK

Slovenská sieť INSIA SK sa rozrástla o košickú maklérsku spoločnosť MZ Finance, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti komplexného finančného poradenstva už od roku 2006.

Konateľom Spoločnosti MZ Finance, s.r.o. je Ing. Martin Zimáček, ktorý sa v poisťovníctve pohybuje cez 25 rokov. Po dlhoročnom pôsobení v samostatnej maklérskej spoločnosti sa rozhodol vstúpiť so svojou spoločnosťou do siete INSIA SK. Ako samostatný agent spolupracoval s poisťovňami Allianz, AXA, Colonnade, Euler Hermes, Generali, Komunálna poisťovňa, Kooperativa, UNIQA a Union.

Vstup MZ Financie, s.r.o., komentuje Ing. Vladimír Matuščin, koordinátor siete INSIA SK s.r.o. .: "Veľmi ma teší rozhodnutie pána Zimáčka stať sa členom siete INSIA SK a získať jedinečný koncept spájajúci slobodné prostredie a podporu, ktorú svojim partnerom ponúkame a garantujeme".

Ing. Martin Zimáček vysvetľuje svoje rozhodnutie: "Po viac ako 12 rokoch samostatného pôsobenia na finančnom trhu, som hľadal partnera, ktorý mi uvoľní ruky od prílišnej, neustále narastajúcej administratívy a ponúkne mi podporu pre ďalší rozvoj a rast mojej spoločnosti."

Vstup maklérskej spoločnosti potvrdzuje dynamický rast jednej z najväčších sietí poisťovacích a hypotekárnych maklérov na Slovensku a v ČR. INSIA opätovným rastom tržieb potvrdila svoju pozíciu na finančnom trhu. Podľa auditovaných účtovných výsledkov za rok 2017 vykázala konsolidované tržby vo výške 795,5 mil. Kč s nárastom 10 % oproti roku 2016.

 

Oficiálne vyjadrenie INSIA SK o vstupe MZ Financie, s.r.o. do siete INSIA

 

kontakt SK

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web