ÚvodBlogVýznamný košický maklér novým členom INSIA SK

Významný košický maklér novým členom INSIA SK

4. Júla 2018 | Rubriky: Blog | INSIA aktuality | Aktuality

Významný košický maklér novým členom INSIA SK

Slovenská sieť INSIA SK sa rozrástla o košickú maklérsku spoločnosť MZ Finance, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti komplexného finančného poradenstva už od roku 2006.

Konateľom Spoločnosti MZ Finance, s.r.o. je Ing. Martin Zimáček, ktorý sa v poisťovníctve pohybuje cez 25 rokov. Po dlhoročnom pôsobení v samostatnej maklérskej spoločnosti sa rozhodol vstúpiť so svojou spoločnosťou do siete INSIA SK. Ako samostatný agent spolupracoval s poisťovňami Allianz, AXA, Colonnade, Euler Hermes, Generali, Komunálna poisťovňa, Kooperativa, UNIQA a Union.

Vstup MZ Financie, s.r.o., komentuje Ing. Vladimír Matuščin, koordinátor siete INSIA SK s.r.o. .: "Veľmi ma teší rozhodnutie pána Zimáčka stať sa členom siete INSIA SK a získať jedinečný koncept spájajúci slobodné prostredie a podporu, ktorú svojim partnerom ponúkame a garantujeme".

Ing. Martin Zimáček vysvetľuje svoje rozhodnutie: "Po viac ako 12 rokoch samostatného pôsobenia na finančnom trhu, som hľadal partnera, ktorý mi uvoľní ruky od prílišnej, neustále narastajúcej administratívy a ponúkne mi podporu pre ďalší rozvoj a rast mojej spoločnosti."

Vstup maklérskej spoločnosti potvrdzuje dynamický rast jednej z najväčších sietí poisťovacích a hypotekárnych maklérov na Slovensku a v ČR. INSIA opätovným rastom tržieb potvrdila svoju pozíciu na finančnom trhu. Podľa auditovaných účtovných výsledkov za rok 2017 vykázala konsolidované tržby vo výške 795,5 mil. Kč s nárastom 10 % oproti roku 2016.

 

Oficiálne vyjadrenie INSIA SK o vstupe MZ Financie, s.r.o. do siete INSIA

 

kontakt SK

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Získajte aktuálne novinky z blogu

Váš e-mail

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Spolupráca

Ak máte záujem o spoluprácu, dajte nám o sebe vedieť.

Viac